حیات دوباره ۲۵۰ نفر با نفس ذوب آهن اصفهان

طلانیوز: ذوب آهن اصفهان در ادامه اقدامات خود برای مقابله با شیوع بیماری کرونا و درمان مبتلایان به این بیماری، با اجرای طرح نذر نفس و ارائه کپسول های اکسیژن پزشکی رایگان به افرادی نیازمندی که به این بیماری مبتلا شدند به ۲۵۰ نفر جان تازه بخشید .
حیات دوباره ۲۵۰ نفر با نفس ذوب آهن اصفهان
دیگران چه می خوانند:
به گزارش طلانیوز: عبدا... نقدی پور معاون مکانیک مدیریت انرژی و بهینه سازی سوخت شرکت که مدیریت اجرای این طرح را به عهده دارد، گفت: طرح نذر نفس به همت تلاشگران ذوب آهن و بسیج شرکت از شهریورماه آغاز شد و برای اجرای آن از ۱۰۰ کپسول اکسیژن به همراه تجهیزات کامل آن استفاده گردید .

وی اظهار داشت: با توجه به میزان نیاز به اکسیژن هر هفته ۴۰ کپسول شارژ گردید و بر اساس بررسی های صورت گرفته و دستور پزشک ، به متقاضیان نیازمند تحویل شد.  

مسئول کانون بسیج مهندسین صنعت شهرستان لنجان افزود: با توجه به حساسیت حمل و چگونگی استفاده از این کپسول ها، علاوه بر تهیه "بروشور" ایمنی، یکی از کارشناسان مدیریت انرژی و بهینه سازی سوخت شرکت نیز برای راهنمایی های لازم، در محل حضور دارد.

شایان ذکر است این طرح با مساعدت مدیریت های انرژی و بهینه سازی سوخت و حراست ذوب آهن اصفهان و همکاری حوزه های مقاومت بسیج شهید تندگویان و امام علی(ع) شهرستان لنجان، در حال اجراست و تا کنون به ۲۵۰ نفر حیات دوباره بخشیده است .

دنیای معدن

حیات دوباره ۲۵۰ نفر با نفس ذوب آهن اصفهان

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟