دومین کنفرانس باشگاه مشتریان پتروشیمی بندرامام در سطح ملی برگزار شد

طلانیوز: پتروشیمی بندرامام دومین کنفرانس باشگاه مشتریان را با رویکردی نوین در راستای تسهیل ارتباطات با مشتریان خود در سطح کشور و شرکای کلان برگزار کرد.
دومین کنفرانس باشگاه مشتریان پتروشیمی بندرامام در سطح ملی برگزار شد
به گزارش طلانیوز:  روز چهارشنبه ۲۹ دی ماه دومین کنفرانس باشگاه مشتریان بندرامام با حضور حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام، هادی اخلاقی فیض مدیرعامل بانک تجارت ایران، محمد متقی رئیس دفتر توسعه صنایع پایین دستی صنایع پتروشیمی، رضا عباد زاده مدیرعامل شرکت تجارت صنعت پتروشیمی خلیج فارس و همچنین مشتریان در سطح کشور و شرکای کلان شرکت پتروشیمی بندرامام برگزار شد.

این کنفرانس طی دو روز در تاریخ‌های ۲۹ و ۳۰ دی ماه با محور و اهدافی همچون ارائه راهکارهای بانکی به منظور بهبود کسب و کار مشتریان، دریافت نقطه نظرات مشتریان بر روی محصولات شرکت، بررسی بازار پلیمرها و آروماتیک‌ها در ایران و جهان و تشخیص روندهای آینده، ارائه سبد محصول و گرید‌های جدید قابل عرضه در پتروشیمی بندرامام برگزار می‌شود.

گفتنی است در این مراسم پنل تخصصی مشتریان با حضور حافظ رضایی مدیرمالی پتروشیمی بندرامام، مهدی زمانی بخش مدیر بازرگانی پتروشیمی بندرامام و علی گودرزی مدیریت امور مشتریان بانک تجارت برگزار و در روز اول کنفرانس کارگاه‌های تخصصی در بخش محصولات پلی اتیلن سبک و پلی اتیلن سنگین و در روز دوم در بخش آروماتیک‌ها، SBR و PVC برگزار خواهد شد.

دیگران چه می خوانند:

شایان ذکر است در مراسم افتتاحیه دومین کنفرانس باشگاه مشتریان با حضور مدیران عامل دو مجموعه از تفاهم نامه جدید پتروشیمی بندرامام و بانک تجارت رونمایی شد.

 

روابط عمومی پتروشیمی بندرامام 

دومین کنفرانس باشگاه مشتریان پتروشیمی بندرامام در سطح ملی برگزار شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟