طوفان‌های اینستاگرامی در تقویت برند بیمه رازی بسیار اثرگذار است

طلانیوز: یک نماینده بیمه رازی حضور در فضای مجازی را بسیار مهم دانست و گفت: باتوجه به مسیر جدید شرکت بیمه رازی مبنی بر استفاده از امکانات به‌روز و فناوری اطلاعات، شبکه فروش برخط طراحی شده است.
طوفان‌های اینستاگرامی در تقویت برند بیمه رازی بسیار اثرگذار است
به گزارش طلانیوز:   پانزدهیمن رویداد یکشنبه با نماینده‌ها و شبکه فروش به مناسبت روز تولد حضرت فاطمه (س) به میزبانی دو نمایندگی سحر احمدی و مونا مهدویان انجام شد.

در این رویداد که با حضور ناصرالدین اسلامی‌فرد- مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل، فریدون کاظمی- مدیر راهبری شبکه فروش و فرشته جوادی- رئیس شعبه آپادانا، سحر احمدی- نماینده شعبه آپادانا بیمه رازی، گفت: با توجه به چرخش‌های استراتژیک ابلاغی مدیرعامل و فضای روز جامعه، اقدامات عمده این نمایندگی بر مبنای حضور فعال در فضای مجازی طراحی شده است.

او ادامه داد: برای حضور هرچه بیشتر در فضای مجازی و تاکید بر فناوری‌های به‌روز، فرآیند بازاریابی و فروش بیمه‌نامه در این نمایندگی برپایه فناوری اطلاعات صورت می‌گیرد و در این راستا سایت فروش اینترنتی انواع بیمه‌نامه طراحی شده است.

دیگران چه می خوانند:

این نماینده بیمه رازی که برگزیده چالش اینستاگرامی بیمه رازی نیز شده، با اشاره به اینکه بازاریابی در صنایع در دستور کار قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: این نمایندگی با تکیه بر اقدامات و تولیدات ستاد و روابط عمومی بیمه رازی، فعالیت قابل توجهی در پلتفرم‌های مختلف همچون اینستاگرام دارد که این مهم تاثیرقابل توجهی در بازاریابی نمایندگی و فروش بیمه‌نامه داشته است.

همچنین در این رویداد مونا مهدویان- دیگر نماینده بیمه رازی بیان کرد: اقدامات روابط عمومی در رابطه با حضور نمایندگان در فضای مجازی بسیار قابل توجه بوده و عامل رشد فعالیت نمایندگان در فضای مجازی و حرکت آن‌ها با سوی بازاریابی نوین شده است.

در پانزدهمین رویداد یکشنبه‌ها با نماینده‌ها و شبکه فروش ناصرالدین اسلامی‌فرد- مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه رازی با اشاره به اقدامات اخیر روابط عمومی در زمینه حضور نمایندگان در فضای مجازی گفت: در فضای امروز جامعه، حضور و فعالیت نمایندگان و شبکه فروش در فضای مجازی و بستر اینترنت بسیار مهم است، زیرا بسیاری از فعالیت‌ها و تصمیمات منجر به خرید در این فضا از سوی مصرف کننده نهایی انجام می‌شود.

او استفاده از بستر فناوری اطلاعات را عامل کاهش هزینه‌های نمایندگان و شبکه فروش دانست، با اشاره به پنج چرخش استراتژیک مدیرعامل بیمه رازی یادآور شد: دو مورد مهم در ایجاد ارتباط تاثیرگذار با بیمه‌گذاران از سوی شرکت‌های بیمه، پرداخت به موقع خسارت و بازاریابی نوین است که این دو مهم همواره جزء تاکیدات مدیریت عالی بیمه رازی است.

 

طوفان‌های اینستاگرامی در تقویت برند بیمه رازی بسیار اثرگذار است

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟