بازدید مدیرعامل بیمه ایران از شعبه های استان تهران

طلانیوز: حسن شریفی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران به همراه دکتر خدامی معاون حقوقی و هماهنگی امور استانها ، شعب و نمایندگی ها و مونسان مدیر دفتر کل هیات مدیره از شعبه های 15آبان، آزادی، نمایشگاه و شمیران بازدید کردند.
بازدید مدیرعامل بیمه ایران از شعبه های استان تهران
دیگران چه می خوانند:
به گزارش طلانیوز:  حسن شریفی در بازدید از این شعبه ها ضمن دیدار و گفتگو با کارکنان بخش های مختلف، از تلاشهای همکاران، صمیمانه قدردانی کرد.

مدیرعامل بیمه ایران همچنین نحوه ارائه خدمات به بیمه شدگان و مراجعین را از نزدیک بررسی و توصیه هایی جهت بهبود روند اجرایی و خدمات مورد نیاز بیمه گذاران و زیان دیدگان ارائه نمود و تاکید کرد: واحد های اجرایی و شعب ما ارتباط مستقیمی با بیمه گذاران دارند. از این رو برای حل مشکلات شعب و بیمه گذاران، طرح بازدید میدانی از شعب در دستور کار قرار گرفته است .

وی در ادامه افزود : امروزه  نیازهای جدیدی در بازار بیمه کشور مطرح است و بیمه ایران بعنوان راهبر بازار بیمه کشور، در صدد پاسخگویی به این نیازها است. بنابراین برای گسترش فرهنگ بیمه در سطح کشور و رفع نیاز مشتریان و بازار به دنبال اجرای طرح های جدید هستیم .

ایشان در این دیدار بر تامین ساختمان مناسب برای شعب و همکاران ، تقویت تعامل شعب با شبکه نمایندگی و پاسخگویی مناسب به نمایندگان تاکید نموده و در ادامه افزودند: همین ارتباط باید بین واحد های صف و ستاد با شعب برقرار گردد.

روابط عمومی بیمه ایران

بازدید مدیرعامل بیمه ایران از شعبه های استان تهران

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟