دیدار نمایندگان ستاد امر به معروف و نهی از منكر با رئیس كل بیمه مركزی

طلانیوز: صبح امروز، حجت الاسلام والمسلمین احمد فتحی نماینده ستاد و علی شیرازیان، مشاور اجرایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر ضمن بازدید از بیمه مرکزی با رئیس کل و دبیر شورای امر به معروف بیمه مرکزی دیدار کردند.
دیدار نمایندگان ستاد امر به معروف و نهی از منكر با رئیس كل بیمه مركزی
دیگران چه می خوانند:
به گزارش طلانیوز:   رئیس کل بیمه مرکزی در این دیدار با اشاره به این موضوع که عمل به فرضیه اسلامی و دینی امر به معروف و نهی از منکر در کشور باید به عنوان یک الزام تلقی شود گفت : دستگاههای دولتی و ازجمله فعالان صنعت بیمه کشور هم در این زمینه هم راستا با سایر دستگاهها علاوه بر عمل به آن در محل کار، وظیفه خود می داند که نسبت به اجرای آنها در سطح جامعه نیز حساسیت لازم را داشته باشند.
نماینده ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور و دبیر اجرایی قرارگاه ۲۱ تیر با اشاره به وضعیت عفاف و حجاب در جامعه گفت: کارکنان سازمان های دولتی باید در رفتار و پوشش برای سایر افراد جامعه الگو باشند.
وی بابیان این نکته که در مملکت اسلامی باید رفتار اسلامی مورد تشویق قرارگیرد; گفت: در خصوص مساله مهم عفاف و حجاب  مدیران و کارکنان همه دستگاههای کشوری و لشگری باید همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.
حجت الاسلام والمسلمین فتحی در بخش دیگری از سخنان خود، افزود: طی بازدید از دستگاههای مختلف دولتی، خوشبختانه با بررسی مستندات و گزارشات وضعیت بیمه مرکزی مطلوب است که امیدواریم این فرهنگ به شرکت ها و نمایندگی های بیمه نیز تسری پیدا کند
وی در ادامه از اجرای بخشنامه های ارتقاء سطح عفاف و حجاب در بیمه مرکزی قدردانی کرد و افزود: انتظار می‌رود با بهره گیری از ایده و ابزارهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی، نظارت بیشتری بر اجرای آیین نامه ها و دستورالعملهای تدوین شده صورت پذیرد .

دیدار نمایندگان ستاد امر به معروف و نهی از منكر با رئیس كل بیمه مركزی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟