بازدید رئیس مجلس و وزیر نفت از غرفه ایدرو در نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی

طلانیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی به همراه وزیر نفت در بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی از پاویون ایدرو در این نمایشگاه دیدن کردند.
 بازدید رئیس مجلس و وزیر نفت از غرفه ایدرو در نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی
به گزارش طلانیوز: محمدباقر قالیباف در این بازدید در جریان دستاوردها و پروژه های در حال اجرای سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ایران و شرکت های تابعه در حوزه انرژی قرار گرفت و کارشناسان مرتبط نیز توضیحات لازم را ارائه کردند.

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بیش از دو دهه تلاش و تجربه در عرصه نفت و انرژی با موفقیت در اجرای پروژه های پارس جنوبی و کمک به توسعه توانمندی های داخلی توانسته خلاء ناشی از عدم حضور شرکت های بزرگ بین المللی در پروژه های کشور به دلیل تحریم های ظالمانه را جبران کند .

ایدرو در حال حاضر هم راهبری کنسرسیوم  اجرای پروژه فاز ۱۴ پارس جنوبی  را برعهده دارد که ایرانی ترین فاز پارس جنوبی محسوب می شود.

دیگران چه می خوانند:

ایدرو  به همراه شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران  ( IPMI) مجری پروژه های حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی  ، شرکت لوله گستر اسفراین تنها تولیدکننده لوله های فولادی بدون درز جریانی و جداری در صنعت نفت، شرکت مجتمع صنعتی اسفراین  تولیدکننده انواع تجهیزات درون چاهی، سرچاهی ، حفاری و خطوط انتقال ، شرکت توسعه صنایع نفت و گاز گسترش ایرانیان ( ایدرو اویل ) شرکت برتر مطالعات میدان نفت و گاز ، مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران( ایزوایکو  ) تعمیر و ساخت انواع نفت کش های غول پیکر، مبین سازه گستر خلیج فارس شرکت ساخت و تعمیر انواع سازه ها و سکوهای نفت و گاز ، شرکت غشا گستر دالاهو تولیدکننده فیلترهای ممبران مورد استفاده در تاسیسات آب شیرین صنایع پتروشیمی و سازمان مدیریت صنعتی برگزارکننده جایزه ملی مدیریت انرژی در این نمایشگاه حضور دارد.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران از امروز (۲۳ اردیبهشت) تا ۲۶ اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران دایر است.

در این نمایشگاه ۱۲۰۰ شرکت داخلی و ۴۴ شرکت خارجی از ۱۱ کشور جهان در ۸۱۵ غرفه دستاورد‌های خود را ارائه می‌کنند.

 

ایدرونیوز

بازدید رئیس مجلس و وزیر نفت از غرفه ایدرو در نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟