پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 6 آبان 99

طلانیوز: بازار سکه و ارز در مسیر نزولی قرارگرفته بود که تحریم‌های دوشنبه‌شب آمریکا، روند معاملات هر دو دارایی در معاملات پشت خطی را تغییر داد. حالا باید دید قیمت طلا و سکه امروز چه تغییری می‌کند.
پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 6 آبان 99
دیگران چه می خوانند:
به گزارش طلانیوز به نقل از تجارت نیوز، دیروز قیمت یک گرم طلای 18 عیار در بازار آزاد یک میلیون و 262 هزار و 800 تومان معامله شد. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی به ۱3میلیون و 980 هزار تومان رسید. اما قیمت طلا و سکه امروز چه تغییری می‌کند . چه پیش‌بینی‌هایی برای آن می‌شود؟
 
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران دیروز در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت طلا امروز هم ارزان خواهد، گفت: قیمت انس جهانی طلا به شکل بی‌سابقه‌ای کاهش یافته است. چنانچه این روند ادامه‌دار باشد، احتمالا قیمت طلا فردا ارزان‌تر خواهد شد.
 
ابراهیم محمدولی افزود: چنانچه بانک مرکزی همانند امروز به تعهدات ارزی خود در بازار عمل کند انتظار می‌رود که قیمت طلا تا پایان هفته روند ثابت و با آرامشی را طی کند.
 
در این مورد اقتصادنیوز نوشت: اعلام تحریم‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا علیه بخش‌هایی از صنعت نفت ایران موجب شد که در معاملات پشت خطی، سکه بازان خریدار شوند و قیمت را بار دیگر به بالای 14 میلیون تومان بیاورند.
 
روز دوشنبه هم بازار در این مرز حمایت زیادی شده بود و تنها بین ساعت 4 تا 5 عصر بود که بازار به‌یک‌باره از آن ریزش کرد.
 
به‌طور خلاصه، بازار سکه امروز را در ابتدای کانال 13 میلیون تومانی چنان‌که انتظار می‌رفت، آغاز نخواهد کرد و بار دیگر مبارزه دو گروه خریدار و فروشنده در مرز 14 میلیون تومانی صورت خواهد گرفت.
 
بااین‌حال، در اینکه اعلام تحریم‌های جدید بتواند مسیر بازارها در ادامه روز سه‌شنبه را هم تحت تأثیر قرار دهد، تردید وجود دارد.
 
 
 
 

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 6 آبان 99

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟