بهنوش طباطبایی ازدواج کرد | همسر بهنوش طباطبایی کیست ؟

عکس جدید بهنوش طباطبایی در اینستاگرام کولاک کرد .
بهنوش طباطبایی ازدواج کرد | همسر بهنوش طباطبایی کیست ؟

بهنوش طباطبایی در سریال های مختلف طنز و جدی زیادی ایفای نقش کرده است . بهنوش طباطبایی در تئاتر های مختلف نیز حضور داشته است . در ادامه عکس دیده نشده از بهنوش طباطبایی را مشاهده می کنید . شایعه ازدواج بهنوش طباطبایی در اینستاگرام شایعه شد که واکنش رسمی ای به دنبال نداشت . بهنوش طباطبایی ازدواج نکرده است و مجرد می باشد او همسر سابق مهدی پاکدل می باشد . 

دیگران چه می خوانند:

بهنوش طباطبایی عکسی از خودش در فضای مجازی منتشر کرده است که واکنش زیادی در فضای مجازی به همراه داشته است 
بهنوش طباطبایی (زادهٔ 27 اردیبهشت 1360) بازیگر ایرانی است. تحصیلات بهنوش طباطبایی دکترای روان شناسی بالینی است. بهنوش طباطبایی یک دورهٔ بازیگری در دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذرانده است. بهنوش طباطبایی برای ایفای نقش در فیلم ماجرای نیمروز. رد خون نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر (1397) شد. بهنوش طباطبایی همسر سابق مهدی پاکدل است.

بهنوش طباطبایی عکسی از خودش در کنار استاد دانشگاه در فضای مجازی منتشر کرده است که واکنش زیادی در فضای مجازی به همراه داشته است.

زندگینامه بهنوش طباطبایی
بهنوش طباطبایی متولد 27 اردیبهشت 1360 در یوسف آباد تهران می باشد. بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون است. بهنوش طباطبایی یک خواهر نیز به نام تینوش دارد. تحصیلات بهنوش طباطبایی فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر است و یک دورهٔ بازیگری در دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذرانده است.  

بهنوش طباطبایی که از دوران کودکی به بازیگری علاقه مند بود. وی کارش را از سال 1377 با مجموعه تلویزیونی یونس آغاز نمود و با بازی در سریال های مختلف تلویزیونی در میان مردم شهرت یافت.

وضعیت تاهل بهنوش طباطبایی:
بهنوش طباطبایی در سال 1389 با مهدی پاکدل، بازیگر سینما و تلویزیون، ازدواج کرد. ازدواج آنها پس از 5 سال زندگی مشترک در سال 1394 به طلاق ختم شد، آنها در سکوت خبری از یکدیگر جدا شدند.

ماجرای ازدواج و جدایی بهنوش طباطبایی
بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل یکی از زوج های هنرمندی بودند که زندگی مشترکشان بعد از چند سال به جدایی انجامید. آشنایی این دو هنرمند به سال 85 و بازی در فیلم مصائب دوشیزه بازمیگردد.

این زوج هنرمند اسفندماه سال 89 زندگی مشترک شان را آغاز کردند اما این زندگی چند سالی بیشتر دوام نیاورد و این زوج سال 95 خبر جدایی شان را رسانه ای کردند.


آغاز بازیگری بهنوش طباطبایی در سینما و تلویزیون
بهنوش طباطبایی بازیگری را از سال 77 با مجموعه تلویزیونی یونس آغاز کرد و با بازی در سریال های مختلف تلویزیونی در میان مردم شناخته شد. این بانوی هنرمند بعد از بازی در سریال یونس در سریال های مختلفی ایفای نقش کرد اما بازی در سریال هایی چون مسافری از هند، عشق گمشده، پیله های پرواز،گلهای گرمسیری، در مسیر زاینده رود و میکائیل بیش از پیش در میان مردم شناخته شد.

مهراوه شریفی نیا جرقه بازیگری بهنوش طباطبایی
بهنوش طباطبایی بازیگر سرشناس این روزها سینما و تلویزیون از دوران کودکی به بازیگری علاقه مند شد و در واقع با دیدن مهراوه شریفی نیا جرقه بازیگری در وجودش زده شد.

مهراوه شریفی نیا همکلاسی دوران ابتدایی بهنوش طباطبایی بود و بهنوش با دیدن جذابیت های بازیگری مهراوه و عکس هایی که او به همکلاسی های شان نشان می داد به بازیگری علاقه مند شد و این تصمیم مهم را برای ورود به دنیای بازیگری در همان دوران کودکی گرفت.

بهنوش طباطبایی در فیلم سینمایی زیر سقف دودی به ایفای نقش پرداخت. وی در این فیلم نقش همسر صیغه ای ظاهر شد. طباطبایی کم کاری خود را در عالم بازیگری با موضوع طلاقش بی ربط ندانست.

بهنوش طباطبایی با اشاره به جدایی از همسر سابقش مهدی پاکدل و ربط آن با این کم کاری گفت:

در سال گذشته با توجه به شرایطی که داشتم و همین طور به دلیل جدایی از همسر سابقم تصمیم گرفتم زمان بیشتری را به خود اختصاص دهم؛ بنابراین فقط یک فیلم را پذیرفتم اما امسال قصد دارم پیشنهادات سینمایی را جدی تر بگیرم.

طباطبایی در ادامه درباره تنها کاری که سال قبل بازی کرد با نام «زیر سقف دودی» که به طلاقهای عاطفی و زندگی های پنهانی زوج های دچار مشکل می پردازد بیان داشت:

جدای از فیلمنامه که به روابط انسانی در چارچوب خانواده می پردازد و معضل جدی آن را در رابطه با خانواده مطرح می کند من هم به دلیل رشته تحصیلیم که روانشناسی است بسیار علاقمند به مطرح کردن و نشان دادن این معضلات هستم.

علایق بهنوش طباطبایی
بهنوش طباطبایی علاقه زیادی به ورزش کردن دارد و در اوقات فراغتش علاوه بر کتاب خوانی ورزش میکند و در یک دوره ورزش را به صورت حرفه ای زیر نظر مربی گذراند. این بازیگر آرام و صبور علاقه زیادی به حیوانات دارد و یک گربه خانگی به نام نارنگی هم دارد.

بهنوش طباطبایی ازدواج کرد | همسر بهنوش طباطبایی کیست ؟

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟