// کد مطلب: ۱۶۱۰۹۱

کنکور

سایت سازمان سنجش برای کنکوری‌های جامانده چه زمانی باز می‌شود؟

سایت سازمان سنجش برای کنکوری‌های جامانده چه زمانی باز می‌شود؟
لینک کوتاه کپی شد

سازمان سنجش آموزش کشور برای جاماندگان ثبت‌نام کنکور و آزمون فرهنگیان مهلت مجدد ثبت‌نام در نظر گرفته‌اند. اما سایت برای آنها چه زمانی باز می‌شود؟

مسؤولان سازمان سنجش آموزش کشور برای جاماندگان ثبت‌نام کنکور و آزمون فرهنگیان مهلت مجدد ثبت‌نام در نظر گرفته‌اند، سایت سازمان سنجش در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه برای ثبت‌نام کنکوری‌های جامانده باز می‌شود.

بنا بر درخواست‌های داوطلبان جامانده از ثبت‌نام کنکور در سایت سازمان سنجش آموزش که اذعان داشتند با جاماندگی از ثبت نام کنکور از زندگی و از همسالانشان عقب می‌مانند، مسؤولان سازمان سنجش آموزش کشور مهلت مجددی را برای ثبت نام داوطلبان جامانده کنکور و همچنین داوطلبان آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو-معلم در دانشگاه فرهنگیان در نظر گرفتند،  این داوطلبان در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۷ و ۲۸ آذرماه می‌توانند برای ثبت نام اقدام کنند.

داوطلبان کنکور از پنجم تا پانزدهم آذرماه مهلت داشتند که به سایت این سازمان مراجعه کرده و برای ثبت‌نام اقدام کنند، اما برخی داوطلبان به دلایلی در این مهلت مقرر موفق به ثبت نام نشدند، برخی دیگر هم قصد ویرایش اطلاعات خود را دارند که به همین دلیل از سوی سازمان سنجش برای این دسته از داوطلبان مهلت مجدد ثبت نام در نظر گرفته شده است.

علیرضا کریمیان مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد که  این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند و بدیهی است بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت‌نام قابل پذیرش نخواهد بود.

 

مراحل ثبت‌نام جاماندگان

داوطلبان باید مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را پیش از آغاز مراحل ثبت نام در دسترس قرار داده باشند، این مدارک به شرح تصویر زیر است:

 

مشخصات عکس داوطلب نیز به شرح تصویر زیر است:

آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان در روزهای پنجشنبه و جمعه به تاریخ ۶ و ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌شود. 

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه