جواهرساز | جواهرساز کره ای | میونگجی

ببیند | جواهرساز معروف کره‌ای ، میونگجی (Myungji) شاهکار کرد

ببیند | جواهرساز معروف کره‌ای ، میونگجی (Myungji) شاهکار کرد
لینک کوتاه کپی شد

جواهرساز معروف کره‌ای، میونگجی (Myungji) جواهرات مدرن و تحسین‌ برانگیز خود را در نمایشگاه ویژه های در لندن به نمایش گذاشته است .

به گزارش طلانیوز: میونگجی با الهام از سبک جواهرسازی کره‌ای و با استفاده از طراحی با کامپیوتر جواهراتی منحصر به فرد و چشم‌نواز خلق کرده است .

 

جواهرات مدرن

 

در این نمایشگاه که خطوط نورانی (Glowing Lines) نام دارد بیش از ۶۰ اثر میونگجی که شهرتی جهانی دارند در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است . میونگجی که هم اکنون در لندن زندگی می‌کند در سال ۱۹۹۸ برند جواهرات خود را با نام یمیونگجی (Yemyungji) را در شهر زادگاه‌اش در کره راه‌اندازی کرده است . او به خاطر استفاده از روش‌های بافت سه بعدی که باعث ایجاد اشکال حجیم و فرم‌های پر انرژی می‌شود شهرت بسیار دارد .

 

جواهرات مدرن

 

خانم میونگجی علاقه خود به جواهرات را از مادر و پدرش که محقق جواهرات کره‌ای و اپراتور معدن بودند، به ارث برده است . در طرح‌های او همزیستی طبیعت و فرهنگ و اتحاد گذشته و آینده به زیبایی مشهود است .

 

جواهرات مدرن

 

او در طی سالیان گذشته با استفاده از تکنولوژی سه بعدی به متعلقات زندگی جدیدی بخشیده است و جواهرات کلاه گیس‌مانند او به عنوان بخشی از لباس رسمی ملکه‌ها پوشیده می‌شود .

 

جواهرات مدرن

 

میونگجی می گوید : « بزرگترین ارزش جواهرات ارائه شادی به مردم است، هر کسی در زندگی با مشکلات و مسائل مختلف دست به گریبان است، آرزوی من این است که از طریق جواهرات و ایجاد فرهنگ، مردم را به لذت بردن از جواهرات به عنوان یک هنر تشویق کنم . »

 

/منبع: آکا ایران

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه