نمایشگاه سنگ های قیمتی | نمایشگاه سنگ های قیمتی تایلند

شصت و هشتمین دوره نمایشگاه سنگ های قیمتی تایلند

شصت و هشتمین دوره نمایشگاه سنگ های قیمتی تایلند
لینک کوتاه کپی شد

شصت و هشتمین نمایشگاه سنگ های قیمتی و جواهرات بانکوک (BGJF) از 6 تا 10 سپتامبر 2023 (15 الی 19 شهریور) در مرکز همایش ملی کوئین سیریکیت تایلند (QSNCC) برگزار می شود.

به گزارش طلانیوز: نمایشگاه سنگ های قیمتی و جواهرات بانکوک (BGJF) یکی از مشهورترین و باسابقه ترین نمایشگاه‌های تجاری سنگ های قیمتی و جواهرات در جهان است.

این نمایشگاه هر دو سال یک بار توسط دپارتمان ترویج تجارت بین‌المللی تایلند (DITP) و موسسه گوهرسنگ و جواهر تایلند (سازمان عمومی) یا GIT برای برگزاری در سپتامبر برنامه ریزی شده است.

نمایشگاه BGJF تایلند یک بازار قابل اعتماد جهانی برای طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت ، منابع گسترده و طرح های نوآورانه است. به ویژه، در سطح جهانی به عنوان یک مرکز منبع یابی و تولید و همچنین گردآوری صنایع دستی حرفه ای و ظریف جواهرات شناخته شده است.

BGJF دارای طیف گسترده ای از سنگ های قیمتی، سنگ های نیمه قیمتی، سنگ های خشن و سنگ های مصنوعی است که از تایلند و زنجیره تامین سنگ های قیمتی در سراسر جهان تهیه می شود.

این نمایشگاه همچنین جواهرات گسترده‌ای از تولیدکنندگان تایلند و خارج از کشور از جمله مروارید، الماس، جواهرات طلا، جواهرات نقره، جواهرات لباس و مد، از جمله نمایش و بسته‌بندی، قطعات جواهرات، تجهیزات و ابزارآلات را ارائه می‌دهد.

انتظار می رود شصت و هشتمین دوره نمایشگاه جواهرات و جواهرات بانکوک پذیرای بیش از 15000 خریدار و بازدیدکننده از صنعت گوهرسنگ و جواهرات جهانی باشد.


dfhmnpwy3489-1024x492

 

تایلند سومین صادرکننده برتر سنگ هاب قیمتی

تایلند در حال حاضر سومین صادرکننده سنگ های قیمتی رنگی در جهان است. بین ژانویه و فوریه 2023، صادرات سنگ های قیمتی رنگی از تایلند  448.52 میلیون دلار بوده است که بیش از 2 برابر نسبت به سال گذشته رشد داشت.

تقریباً 72 درصد از این رقم به صادرات سنگهای قیمتی تراشیده و صیقلی اختصاص دارد. تایلند همچنین پنجمین صادرکننده الماس تراش خورده و صیقلی در جهان است.

از نقطه نظر اقتصادی، صنعت سنگ های قیمتی و جواهرات در تایلند برای بیش از 1.2 میلیون نفر از نیروهای کار این کشور درآمد ایجاد می کند.

انتظار می رود شصت و هشتمین نمایشگاه سنگ های قیمتی و جواهرات بانکوک (BGJF) در سپتامبر به طور موثری ظرفیت تایلند را به عنوان مرکز گوهرسنگ و جواهرات برجسته کند.

این رویداد از 6 تا 10 سپتامبر 2023 در مرکز همایش ملی کوئین سیریکیت تایلند (QSNCC) برگزار می شود.

آدرس وبسایت نمایشگاه: www.bkkgems.com

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه