نمایشگاه طلا وجواهر | نمایشگاه طلا وجواهر مشهد

زمان برگزاری هشتمین نمایشگاه طلا وجواهر مشهد مشخص شد

زمان برگزاری هشتمین نمایشگاه طلا وجواهر مشهد مشخص شد
لینک کوتاه کپی شد

هشتمین نمایشگاه تخصصی طلاوجواهر مشهد 9لغایت 12 آذرماه 1402 در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار میشود.

به گزارش طلانیوز: هشتمین نمایشگاه تخصصی طلا ، جواهر، نقره ، فیروزه ، ساعت ، گوهرسنگ ، ماشین آلات و صنایع وابسته مشهد 9لغایت 12 آذرماه 1402 در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار میشود.

این نمایشگاه به همت اتحادیه طلا، جواهر و نقره مشهد و با همکاری مرکز نوآوری جواهرات و گوهرسنگ های کشور برگزار میشود.

ساعت بازدید از این نمایشگاه 16 الی 21 می باشد.

یوسف تقی‌زادگان، در خصوص اهداف برگزاری نمایشگاه‌های طلا و جواهر اظهار کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه‌های طلا و جواهر و گوهرسنگ‌ها همواره آشنایی واحدهای صنفی ما با ماشین‌آلات وابسته به این صنعت است تا این واحدها بتوانند از این ماشین‌آلات شناخت پیدا کنند و برای توسعه کسب و کارشان از آن‌ها بهره ببرند.

رئیس اتحادیه طلا، جواهر و نقره مشهد در خصوص اهمیت واردات این ماشین‌آلات و دستگاه‌های مدرن تصریح کرد: در صورت آشنایی و بهره‌مندی واحدهای صنفی ما با این دستگاه‌های مدرن، قطعاً به صادرات خوبی دست پیدا خواهیم کرد.

وی افزود: صنعت طلا و جواهر در تجارت جهانی گردش مالی بسیار بالایی دارد، از طرفی مشهد هم از مهم‌ترین قطب‌های طراحی جواهرات است پس باید سهم خود را از این تجارت افزایش دهیم.

تقی‌زادگان بیان کرد: این نمایشگاه در سال‌های گذشته مستمرا برگزار می‌شد اما طی چند سال اخیر به دلیل همه‌گیری کرونا متوقف شد که به امید خدا امسال با حضور حداکثری مسؤولان استان و اتحادیه‌های تمام کشور دوباره فعالیت خود را پر قدرت ادامه خواهد داد.

رئیس اتحادیه طلا، جواهر و نقره مشهد اظهار کرد: مشهد با توجه به داشتن جمعیت زیاد و ظرفیت بسیار خوب گردشگری، در حوزه طلا و جواهر زمین بکری است که صنعت طلا و جواهر می‌تواند دستاوردهای ارزی بی‌شماری را در این زمینِ بکر رقم بزند.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه