لاماری ایما | آرین پارس | لاماری در نمایشگاه تبریز

لاماری با دست پر به نمایشگاه تبریز می آید

لاماری با دست پر به نمایشگاه تبریز می آید
لینک کوتاه کپی شد

شرکت آرین پارس موتور با نشان لاماری در نمایشگاه خودروی تبریز حاضر می شود و قرار است هر سه تیپ لاماری را در معرض بازدید عموم قرار دهد.

به گزارش طلانیوز: بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات وابسته ۱۸ تا ۲۱ مهرماه در محل نمایشگاه های بین المللی شهر تبریز برگزار می شود. حال شرکت آرین پارس موتور به عنوان عرضه کننده محصولات نشان لاماری اعلام کرده که در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. شرکت آرین پارس موتور به تازگی نسخه فول آپشن لاماری ایما یا همان لاماری ایما X را معرفی کرد و در نمایشگاه مشهد هم از نسخه هیبرید لاماری ایما پرده برداشت. در تبریز احتمالا هر سه نسخه از لاماری ایما را خواهیم دید و علاقه مندان می توانند با محصولات جدید آرین پارس موتور در این نمایشگاه آشنا شوند.

 

لاماری ایما

لاماری ایما

لاماری ایما

 

در مراسم رونمایی از لاماری ایما X یا همان لاماری ایما فول آپشن مدیران آرین پارس موتور اعلام کردند که برنامه عرضه سه محصول دیگر در سگمنت های مختلف را دارند. احتمالا اولین محصول در رده کراس اوور های کامپکت قرار می گیرد و به زودی بیشتر از این خودروی جدید خواهیم شنید. همچنین قرار است یک سدان و یک شاسی بلند فول سایز را هم در سبد محصولات نشان لاماری داشته باشیم و بر این اساس اگر برنامه های شرکت آرین پارس موتور اجرایی شود، در آینده ای نه چندان دور شش خودرو را در سبد محصولات این شرکت خواهیم دید.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه