قیمت طلا | قیمت جهانی طلا | بازار طلای جهانی | قیمت انس | قیمت دلار | قیمت سکه

با اونس طلا راه دلار و سکه را از هم جدا میشود!

با اونس طلا راه دلار و سکه را از هم جدا میشود!
لینک کوتاه کپی شد

در معاملات روز دوشنبه باتوجه به بازگشایی بازار اونس، معامله‌گران نیم‌نگاهی هم به این بازار دارند. این دسته معتقدند قیمت اونس طلا امروز می‌تواند راه دلار و سکه را از هم جدا کند. سطح کلیدی قیمتی 13 هزار و 800 تومان برای ماندگاری دلار در 50 هزار تومان مهم است.

به گزارش طلانیوز: قیمت دلار و سکه روز یکشنبه، وضعیت رنجی داشت. در نبود بازار ارز هرات، قیمت دلار سلیمانیه و قیمت درهم امارت زیر نظر معامله‌گران بود. قیمت درهم امارات در 14 هزار تومان شروع به کار کرد و با کاهش تا 13 هزار و 920 تومان پایین آمد. با این قیمت درهم، دلار 51 هزار تومان برآورد می‌شود. قیمت دلار سلیمانیه در روز یکشنبه 50 هزار و 400 تومان آغاز به کار کرد و در پشت‌خط شب یکشنبه 50 هزار و 250 تومان کار خود را به پایان رساند.

این قیمت دلار در سلیمانیه در حالی به این مرز حمایت رسیده که در پشت‌خط گفته می‌شد دلار هرات حوالی 50 هزار و 550 تومان معامله می‌شود.

به عقیده معامله‌گران مهمترین اتفاق پیش‌روی بازار ارز موعد لغو تحریم‌های موشکی ایران طبق قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد است. اگر در 26 مهر سیگنال منفی به بازار مخابره شود قیمت دلار می‌تواند نوسان صعود به خود بگیرد و برعکس. علاوه بر این اخبار تنش بین حماس و اسرائیل نیز در تیررس معامله‌گران است. در معاملات روز دوشنبه با توجه به بازگشایی بازار انس، معامله‌گران نیم نگاهی هم به این بازار دارند. از نظر گروهی از معامله‌گران بازگشایی انس طلا در روز دوشنبه می‌تواند در بازار ارز و سکه تاثیرگذار باشد. این دسته معتقدند قیمت انس طلا امروز می‌تواند راه دلار و سکه را از هم جدا کند.

به عقیده تحلیل‌گران فنی حمایت 13 هزار و 800 تومان ناحیه مهم قیمتی برای درهم است. اگر این حمایت در بازار از دست برود قیمت دلار می‌تواند به کف 50 هزار تومان نزول کند و حمایت دامنه پایین‌تر را تست بزند. اما اگر این سطح در بازار حفظ شود قیمت درهم امارات برای تثبیت بالای 14 هزارتومان تلاش خواهد کرد که در صورت این اتفاق قیمت دلار می‌تواند وارد کانال 51 هزار تومان شود.


/منبع: سایت طلا

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه