طلافروشان مغازه ها را باز کنند/

ورود اطلاعات طلافروشان به سامانه جامع تجارت تا اطلاع ثانوی متوقف شد

ورود اطلاعات طلافروشان به سامانه جامع تجارت تا اطلاع ثانوی متوقف شد
لینک کوتاه کپی شد

رئیس اتحادیه طلاوجواهر مشهد گفت: با توجه به هماهنگی های انجام شده در اتاق اصناف مشهد و گرفتن مجوز از مسئولان ذیربط، ورود اطلاعات طلافروشان به سامانه جامع تجارت تا اطلاع ثانوی متوقف شد.

همچنین روابط عمومی اتحادیه طلاوجواهر مشهد در اطلاعیه ای اعلام کرد:

به گزارش طلانیوز: باتوجه به برگزاری جلسه امروز مورخه ۱۴۰۲/۱۰/5 در محل اتاق اصناف مشهد درخصوص ثبت نام در سامانه جامع تجارت باحضور مسئولان محترم بازرسی صنعت و معدن درخصوص اجرای تبصره ۴ ماده ۱۸(ثبت نام درسامانه جامع تجارت)این موضوع جهت بررسی و پیگیری بیشتر فعلآ تااطلاع ثانوی متوقف گردید، لذا از همکاران عزیز صنفی خواهشمندیم نسبت به بازگشایی هرچه سریع تر واحدهای صنفی خود اقدام نمایند.

در چند روز گذشته صنف طلاوجواهر مشهد در اعتراض به ۲ موضوع مغازه‌های خود را تعطیل کردند. موضوع نخست صدور صورتحساب الکترونیکی در سامانه مودیان مالیاتی و دومین موضوع مربوط به تبصره ماده ۱۸ است که در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز قانونی وضع شده که مطابق آن تمام صنوف طلا و جواهر تمام موجودی خود را در سامانه ثبت کنند.

همچنین شنیده ها حاکی از آن است که در تهران نیز امروز در اعتراض به همین موضوعات پاساژهای فروردین، اردیبهشت، خرداد، حکیم هاشمی، مکاره و راسته بازار بزرگ و زرگرها، دالان کوچیک زرگرها و راسته صحاف ها تعطیل کرده اند.


 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه