اقتصاد|طلا

حراج بعدی فروش طلا کی برگزار می‌شود؟

حراج بعدی فروش طلا کی برگزار می‌شود؟
لینک کوتاه کپی شد

از مجموع ۳۲۰ کیلوگرم شمش طلای عرضه شده در حراج های عمده و خرد تالار معاملات طلای مرکز مبادله ایران، ۲۳۹ کیلوگرم با میانگین قیمت چهار میلیارد و ۳۷۵ میلیون تومان به ازای هر شمش طلای استاندارد معامله شد.

به گزارش طلانیوز: در سی و یکمین جلسه حراج شمش طلا که 20 خرداد ماه 1403 در مرکز مبادله ایران برگزار شد، 239 کیلوگرم شمش طلای استاندارد با عیار 995 در هزار معامله شد.

از مجموع 320 کیلوگرم شمش طلای عرضه شده در حراج های عمده و خرد تالار معاملات طلای این مرکز، 239 کیلوگرم با میانگین قیمت چهار میلیارد و 375 میلیون تومان به ازای هر شمش طلای استاندارد معامله شد.

واردات شمش-طلانیوز

معامله4844 کیلوگرم شمش طلا

گفتنی است، در مجموع 31 جلسه حراج حضوری مرکز مبادله ایران، حدود 4844 کیلوگرم شمش طلا مورد معامله قرار گرفته است.

سی و دومین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران، نیز روز سه شنبه 22 خرداد ماه 1403 برگزار خواهد شد.متقاضیان می توانند با واریز مبلغ سه میلیارد و پانصد میلیون ریال(350 میلیون تومان) به عنوان وجه الضمان به ازای هر قطعه شمش طلا تا ساعت 24 روز دوشنبه 21 خرداد ماه، در این حراج شرکت کنند. این حراج از ساعت 12 الی 16 در تالار معاملات طلای مرکز مبادله ایران برگزار خواهد شد.

گفتنی است، مبلغ وجه الضمان باید به حساب واسط مرکز مبادله ارز و طلای ایران، مشروط به تایید واریز وجه از سوی این مرکز باشد.

منبع:گلدنیوز

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه