ارز|اقتصاد

قیمت یورو امروز ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ در بازار

قیمت یورو امروز ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ در بازار
لینک کوتاه کپی شد

در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۶۳۱۹۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۷۲۰ تومان کاهش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۳۹۱۰ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۸۷۰۳ تومان برای خرید و ۴۸۸۷۰ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۸۸۷۰ تعیین کرد.

به گزارش طلانیوز: قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۳ هزار و ۱۹۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۷۲۰ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته کاهش یافت. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۳۹۱۰ قیمت خورده بود.

یوان-یورو-طلانیوز

قیمت یورو در بازار آزاد خرداد ماه
تاریخ شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول خرداد - - ۶۲۸۹۰ ۶۲۷۳۰ - ۶۲۸۴۰ -
هفته دوم خرداد ۶۲۳۶۰ ۶۲۳۶۰ ۶۳۵۷۰ ۶۴۱۰۰ ۶۳۱۸۰ ۶۳۹۳۰ -
هفته سوم خرداد ۶۳۹۱۰ ۶۴۸۱۰ - - ۶۳۹۸۰ ۶۴۰۲۰ -
هفته چهارم خرداد ۶۴۱۹۰ ۶۳۸۳۰ ۶۳۳۲۰ ۶۳۴۵۰ ۶۳۸۸۰ ۶۳۹۱۰ -
هفته پنجم خرداد ۶۳۱۹۰            

 

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با کاهش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۸ هزار و ۸۷۰ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۵ هزار و ۶۳۰ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو ۴۸ هزار و ۴۷۰ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۵ هزار و ۹۳۴ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۸ هزار و ۳۸۱ برای خرید و ۴۸ هزار و ۸۷۰ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته کاهش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۸ هزار و ۹۷۵ برای خرید و ۴۹ هزار و ۴۷۰ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند. با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

منبع:اقتصادآنلاین

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه