ارز|اقتصاد

قیمت دلار امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

قیمت دلار امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
لینک کوتاه کپی شد

قیمت دلار کاهش مختصر ۵۰ تا ۱۰۰ تومانی را تجربه کرد. اوضاع آرام سیاسی و تلاش بازارساز مانع رشد بیشتر قیمت اسکناس دلار شده است.

به گزارش طلانیوز: قیمت دلار امروز با کاهش محدودی بازگشایی شد گفتنی است بازار ارز امروز و دیروز عمق چندانی نداشت.

دلار 60 هزارتومانی

بازار ارز کم رمق شد

معامله‌گران همچنان به اخبار سیاسی توجه ویژه‌ای دارند و معتقدند تلاش بازارساز برای ثبات قیمت دلار این اسکناس را در روند رنج قرار داده است. کاهشی‌های بازار نیز امید دارند روند نزولی بازار ارز با تزریق اخبار مساعد سیاسی سرعت بگیرد.

در پیش بینی قیمت دلار ،فعالان بازار ارز امید دارند موضوعات مربوط به برجام و روابط مساعد با سایر کشورها از سوی کاندیداهای ریاست جمهوری به قوت مطرح شود تا بازار ارز در کریدور پنجم عقب‌نشینی کند.

گفتنی است بازار ارز امروز و دیروز عمق چندانی نداشت و روند معاملات چندان سرعت ندارد. فعالان این بازار تعطیلی روز دوشنبه و انتظار معامله‌گران برای انتخابات و روزهای پایانی ماه را دلیل کم‌رمقی بازار ارز می‌دانند.

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو ۴۹ هزار و ۲۳۹ تومان و نرخ حواله یورو ۴۵ هزار و ۹۷۵ تومان اعلام شده است.

درهم فریز شد

گفتنی است قیمت درهم امروز روی رقم ۱۶ هزار و ۸۰ تومانی ایستاده است و نسبت به روز سه‌شنبه تغییر قیمت ندارد. قیمت تتر با کاهش ۵۰ تومانی با قیمت دلار همراه شد و روی رقم ۵۹ هزار و ۳۵۰ تومانی در حال معامله است.

قیمت پوند انگلیس با قیمت ۷۵ هزار و ۵۰۰ تومانی در حال معامله است و یورو نیز با رشد ۱۰۰ تومانی روی رقم ۶۳ هزار ۷۸۰ تومانی ایستاده است.

گفتنی است اسکناس دلار روز سه‌شنبه با رقم ۴۵ هزار و ۸۴۹ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۲ هزار و ۸۰۹ تومانی عرضه شد و تغییر قیمت نداشت.

منبع:گلدنیوز

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه