// کد مطلب: ۱۴۴۴۱۶

در مجمع عمومی تاپیکو عنوان شد:

بازدهی ۸۸ درصدی سهام‌تاپیکو در یک سال گذشته

لینک کوتاه کپی شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) امروز یکشنبه ۳۰ مرداد با حضور سهامداران این شرکت در مجموعه تلاش برگزار شد.

دکتر مسعود اسم خانی، مدیرعامل تاپیکو در این مجمع اعلام کرد: سود مالی تلفیقی این هلدینگ در سال مالی اخیر بیش از 30 هزار میلیارد تومان بوده است. بر اساس گزارش اسم خانی درآمد عملیاتی این هلدینگ 68 درصد، سود خالص تلفیقی تاپیکو 58 درصد و سود خالص این شرکت نیز 26 درصد نسبت به سال مالی گذشته افزایش داشته است.
در مجمع عمومی عادی سالیانه تاپیکو در سال مالی منتهی به 1401/2/31 از بابت هر سهم مبلغ 2150 ریال سود تقسیم شد. همچنین سهام شرکت تاپیکو از ابتدا تا انتهای سال مالی با احتساب سود نقدی 88 درصد بازدهی داشته است.
مدیرعامل تاپیکو همچنین با ارائه گزارشی، از منشور پروژه ها و برنامه های سرمایه گذاری این شرکت تا افق 1405 رونمایی کرد. بر اساس این منشور، هلدینگ تاپیکو 83 پروژه یک تا 5 ساله به ارزش 160 هزار میلیارد تومان در دست اجرا دارد.
اسم‌خانی خاطرنشان کرد: اولویت محوری تاپیكو شامل انجام فعالیت های اقتصادی با رعایت اصول قانونمندی ، شفافیت عملکرد، پاسخگویی و پایبندی به مسئولیت‌های اجتماعی با هدف تامین بیشترین ارزش برای ذی نفعان و ایجاد توسعه پایدار می باشد.

به گزارش روابط عمومی تاپیکو،

بازدهی ۸۸ درصدی سهام‌تاپیکو در یک سال گذشته

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه