// کد مطلب: ۱۴۹۷۷۸

موفقیت دیگری در گروه خودروسازی سایپا؛

رکورد تولید ۵ سال اخیر در سایپاپرس شکسته شد

رکورد تولید 5 سال اخیر در سایپاپرس شکسته شد
لینک کوتاه کپی شد

شرکت سایپاپرس در آبان ماه سال جاری توانست با تولید 1 میلیون 768 هزار قطعه و مجموعه، رکورد تولید 5 سال اخیر خود را بشکند.

به گزارش سایپانیوز، ابراهیم قلی پور، مدیرعامل شرکت سایپاپرس با اعلام این خبر، افزود: با توجه به تاکید مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا مبنی بر لزوم اتکا به توانمندی‌های داخلی و تحقق اهداف مد نظر گروه، با تدوین برنامه‎ها، اجرای مکانیزم‎ و پیاده‎سازی سیستم‎های مورد نیاز، با وجود مشکلات، محدودیت ها و تحریم های ظالمانه، تولیدات خطوط مختلف این شرکت در آبان ماه سال جاری به 1میلیون و 768 هزار قطعه و مجموعه رسیده و رکورد تولیدات این شرکت طی 5 سال اخیر شکسته شد.

قلی پور ادامه داد: این رشد تولید در راستای تحقق برنامه های کلان تولید گروه سایپا و با حمایت های مدیرعامل گروه و در سایه تلاش و همدلی تمامی کارکنان شرکت سایپاپرس حاصل شده است.

مدیرعامل سایپاپرس یادآور شد: افزایش تولید به میزان 565 هزار قطعه در خطوط پرسکاری، 987 هزار شیت در خطوط برشکاری و 216 هزار مجموعه در خطوط مجموعه سازی به ثبت رسیده که قطعاً در آینده‌ای نزدیک شاهد افزایش سبد محصولات درخطوط تولید سایپاپرس خواهیم بود.

او ابراز امیدواری کرد که همچنان با انجام پروژه ها و اقدامات متعدد بتوانیم توسعه بهره وری و بهبود دائمی در فرایندهای شرکت را داشته باشیم.

رکورد تولید 5 سال اخیر در سایپاپرس شکسته شد

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه