// کد مطلب: ۱۴۹۸۰۳

بیمه تعاون/

کوتاه، در جهان اخبار «بیمه تعاون»

کوتاه، در جهان اخبار «بیمه تعاون»
لینک کوتاه کپی شد

در این مطالب، آخرین اخبار مربوط به بیمه تعاون به صورت کوتاه ارائه می شود.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، در چند هفته اخیر، شعب بیمه تعاون فعالیت های گوناگونی انجام داده اند که اهم آن ها در این مطلب ارائه خواهد شد:

بازدید ماه: یونس مظلومی، مدیرعامل بیمه تعاون از شرکت توربین ماشین خاورمیانه بازدید کرد؛ این بازدید به همراه عسل اشتری، سرپرست بیمه های مسئولیت و مهندسی و نیز رضا حریری، مدیر شعبه آذربایجان غربی بود.
گفتنی است این شرکت در سال 1380 با هدف تولید مجموعه های دوار، بروزرسانی و بهسازی سیستم های ماشین دوار و تولید تجهیزات و پکیج های مرتبط در صنایع نفت ،گاز ،پتروشیمی ،نیروگاها و سایر صنایع مرتبط صنعتی راه اندازی شده است.
علی اصغر عباسی، مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان، در رویداد علمی تعاون و کارآفرینی، با موضوع آشنایی مدیران تعاونی ها، دانشجویان و فارالتحصیلان دانشگاهی با موضوع کارآفرینی و تعاون که در شهرستان بیجار برگزار شد، با اشاره به اهمیت دانش فناوری و نیروی متخصص در خلق صنایع، خاطرنشان کرد: بهره گیری از پتانسیل های بخش تعاون از جمله استفاده از ظرفیت بیمه تعاون، آموزش، تسهیلات، مشاوره کار و ... می تواند به فعالان این عرصه کمک کند.

استان آذربایجان غربی: رضا حریری، مدیر شعبه آذربایجان غربی بیمه تعاون با حمید علی نژاد، رئیس اداره کار و تعاون استان دیدار کرد.
این شعبه همواره در دیدارهای اثربخش فعال بوده و پیش از این نیز، دیدارهایی با «سید سلمان ذاکر»، نماینده مجلس شورای اسلامی شهر ارومیه؛ «ابراهیم جلیلی»، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه منطقه آزاد ماکو؛ «نادر کاظمی»، فرماندار منطقه آزاد ماکو؛ «جواد جنگی»، مدیرکل آموزش و پرورش استان؛ «قهرمان رحمانی»، مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان و «مهدی درستی»، مدیریت امور شعب بانک توسعه تعاون استان با هدف معرفی خدمات بیمه ای شرکت بیمه تعاون و ارائه توضیحات لازم داشته است.

استان اردبیل: با حضور وهاب اشرفیان، مدیر شعبه اردبیل بیمه تعاون، از شبکه فروش برتر 20 شرکت بیمه فعال در استان به مناسبت روز بیمه تقدیر شد.
گفتنی است در استان اردبیل، 26 شعبه از 20 شرکت بیمه فعالیت دارد؛ همچنین یک هزار و 560 نماینده رسمی حقیقی و حقوقی فعال بیمه در استان اردبیل علاوه بر بازاریاب‌ها و مشاوران وجود دارد که در سال 1400، 7 هزار و 330 میلیارد ریال خسارت در رشته‌های مختلف بیمه‌ای به اقشار مختلف جامعه، کسبه، بنگاه‌های اقتصادی و عموم مردم پرداخت کرده‌اند.

استان سیستان و بلوچستان: رضا فراهانی، مدیرشعبه سیستان و بلوچستان بیمه تعاون به منظور بررسی و نیاز سنجی بیمه ای اعضا نظام مهندسی معدن استان با «رضا بستامی» رئیس این مرکز و «شهاب دهواری» رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان دیدار کرد.
در این نشست، دهواری، با ارائه گزارشی از فعالیت های این تشکیلات در استان، یکی از مهمترین دغدغه های اعضا را نیازهای بیمه ای دانسته و تلاش مجموعه را برای رفع نیازهای اعضا از مهمترین الویتهای سازمان بر شمرد.
مدیر شعبه بیمه تعاون نیز بر مشتری مداری و مسئولیت پذیری در خدمات دهی به موقع در کنار توانگری بالای مالی شرکت به عنوان نشانه های خدمتگذاری به تمام مشتریان تأکید کرد.
گفتنی است با عنایت به فعالیت های شعبه سیستان و بلوچستان، سرپرست اداره کل و رئیس کمیسیون نظارت مرکز استان سیستان و بلوچستان از «حسین مهدی نژاد» نماینده شرکت بیمه تعاون در استان تقدیر کرده بود.
همچنین با عنایت به خدمت رسانی این شعبه در خصوص بیمه توقف کسب و کار ناشی از پاندمی و اپیدمی، «ابوذرمهدی نخعی»، فرماندار زاهدان، بیمه توقف کسب و کار ناشی از پاندمی و اپیدمی را به عنوان محصولی ضروری در سبد بیمه‌ای کسب و کارها ارزیابی کرده بود و ارائه طرح این بیمه نامه را حرکت در مسیر منویات مقام معظم رهبری و مانع زدایی از فعالیت صاحبان مشاغل دانسته بود.
«صمد محمدپرست»، رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان سیستان و بلوچستان نیز این بیمه نامه را نشان از حمایت دلسوزانه شرکت بیمه تعاون دانسته و گفته بود: «از اجرای پروژه بزرگ بیمه نامه توقف کسب و کار که موجب حمایت دلسوزانه و به موقع از اصناف آسیب دیده در زمان فراگیری بیماری کرونا در سطح کشور و این استان شده و به حق، مانع زیان اصناف مختلف شد، از طرف جامعه ورزش استان و به خصوص باشگاه داران، تقدیر و تشکر می کنم».
از دیگر سو، «نبی‌بخش داودی»، مدیرکل اداره اتباع و امور خارجه، سایت «درمون» را یکی از خدمات کارآمد و تسهیل گرایانه شرکت بیمه تعاون دانسته و «ادهم کرد زابلی»، مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان نیز خواستار گسترش خدمت رسانی های بیمه تعاون با توجه به رضایت مردم استان شده بود.

استان فارس: ابراهیم خلیلی مقدم، مدیر شعبه فارس بیمه تعاون، با «مجتبی محلاتی» رئیس اتاق تعاون استان دیدار کرد. محلاتی که هم اکنون به عنوان رئیس روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز مشغول فعالیت است، با اشاره اینکه هم اکنون 20 اتحادیه شامل 6 هزار تعاونی در استان فعالیت دارد، بر ضرورت حضور بیمه تعاون در نمایشگاه ها، کارگروه ها و شوراهای عالی استان و بهره مندی از اندیشه های راهبردی مدیران این شرکت تأکید کرد.

استان مازندران: استاندار و نمایندگان مجلس مازندران از نمایندگان برتر بیمه تعاون در این استان و در هفدهمین دوره معرفی و تقدیر از تعاونی های برتر استان در سالن همایش های مرکز تجارت بین المللی نیاوران ساری تقدیر کردند.
گفتنی است، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران بر تشکیل تعاونی های توسعه روستایی از طریق شناسایی ظرفیت های روستاها با همکاری بخشدارن و دهیاران، شوراها و نیز خدمات دهی بیمه ای به آنها تأکید دارد.

کوتاه، در جهان اخبار «بیمه تعاون»

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه