// کد مطلب: ۱۵۰۶۴۴

بانک اقتصاد نوین/

حمایت همه‌جانبه بانک اقتصادنوین از صنعت دارو

حمایت همه‌جانبه بانک اقتصادنوین از صنعت دارو
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل بانک اقتصادنوین تامین مالی صنعت دارو در جهت تداوم ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به هموطنان را از اولویت‌های مهم این بانک برشمرد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک اقتصادنوین، علیرضا بلگوری در سخنانی، ماموریت ذاتی و راهبردی این بانک را نقش‌‌آفرینی موثر در اقتصاد کشور در جهت حمایت از تولید، اشتغال و افزایش رفاه آحاد جامعه عنوان کرد و افزود: بانک اقتصادنوین در سال‌های اخیر با به‌کارگیری تمام توان و ظرفیت خود سعی کرده با تامین مالی صنایع پیشران و استراتژیک کشور، رسالت خود را در شرایط سخت تحریمی در جهت رونق و شکوفایی اقتصاد و تولید پایدار به انجام رساند.

او با اشاره به عزم این بانک برای نقش‌آفرینی در توسعه اقتصادی کشور افزود: یکی از مهم‌ترین اهداف توسعه، افرایش کیفیت زندگی و رفاه جامعه بوده که لازمه آن رفع موانع و تسهیل در چرخه تولید است و یکی از مهم‌ترین موانع تولید نیاز به نقدینگی و عدم توان بنگاه ها و واحدهای اقتصادی در تامین مالی است.

مدیرعامل بانک اقتصادنوین با اشاره به اینکه صنعت دارو در ماه‌های اخیر با چالش نقدینگی مواجه شد، اظهار داشت: بانک اقتصادنوین نیز براساس رسالت و وظیفه ذاتی خود با تمام ظرفیت و توان وارد عمل شد تا سهمی در تامین مالی این صنعت که با سلامت و جان هموطنان گره خورده است، داشته باشد و خوشبختانه در ماه‌های اخیر با وجود همه تنگناها، اقدامات خوبی انجام داده و سهمیه ابلاغی از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را به صورت کامل ایفا کرده است.

بلگوری با تاکید بر اهمیت صنعت دارو در اقتصاد کشور، گفت: این صنعت بیش از 90 درصد داروهای مورد نیاز کشور را تامین می‌کند و از توان و ظرفیت تولید بیش از میزان نیاز کشور برخوردار است و حمایت از این صنعت می تواند منجر به تولید صادرات محور و افزایش درآمد و رشد اقتصادی کشور شود. این همان هدفی است که بانک اقتصادنوین همواره برای تحقق آن تلاش کرده است.

حمایت همه‌جانبه بانک اقتصادنوین از صنعت دارو

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه