// کد مطلب: ۱۵۰۶۶۱

فولاد مبارکه

طیب نیا مدیرعامل گروه فولاد مبارکه سالروز بهره برداری از شرکت فولاد هرمزگان را تبریک گفت

طیب نیا مدیرعامل گروه فولاد مبارکه سالروز بهره برداری از شرکت فولاد هرمزگان را تبریک گفت
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل گروه فولاد مبارکه به مناسبت سالروز بهره برداری از شرکت فولاد هرمزگان جنوب با صدور پیامی این روز را به کارکنان و خانوادهای معزز ایشان، ذینفعان و سایر اعضای گروه فولاد مبارکه تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

‎در تقویم گروه فولاد مبارکه و به تعبیری دیگر در دیوان پرافتخار صنعت فولاد کشور از دوازدهم دیماه به عنوان سالروز بهره برداری از شرکت فولاد هرمزگان جنوب نام برده شده است. شرکتی که در کنار آب های نیلگون خلیج همیشه فارس بنا نهاده شد تا با عنایت به ظرفیت های بالقوه موجود در این خطه از سرزمین همیشه سربلند ایران به یکی از قطب های صنعت فولاد کشور و نقطه اتکایی برای تولید و صادرات بخشی از فولاد کشور مبدل گردد.
‎تاکید رهبر معظم انقلاب انقلاب بر اهمیت تولید و رونق اقتصادی طی بیش از یک دهه اخیر، وجود سرمایه های انسانی و جوانان پرتوان و با انگیزه در استان پرفروغ هرمزگان و پیوستن این شرکت به گروه فولاد مبارکه در 26 مرداد ماه سال 1390 از جمله مهمترین عواملی شد تا این شرکت به سرعت در دی ماه سال 1390 به بهره برداری رسیده و در مسیر پرشتاب تعالی سازمانی و سربلندی کشور گام های موفقیت آمیز خود را یکی پس از دیگری بردارد.
‎امروز شاهد این هستیم که مدیران و کارکنان بلند همت شرکت فولاد هرمزگان جنوب پس از 11 سال تلاش و تعالی مستمر، خود را آماده می کنند تا در پایان سال «تولید؛ دانش بنیان؛ اشتغال آفرین» عبور از تولید 1.5 میلیون تن فولاد را علی رغم همه محدودیت های موجود در حوزه تامین انرژی جشن بگیرند.
‎درحال حاضر نه فقط در کشورعزیزمان ایران بلکه در تمامی کشورهای صنعتی جهان نیز تولید رقابتی انواع محصولات با ارزش افزوده بیشتر است که می تواند به رشد اقتصادی و توسعه یافتگی منجر گردد و این جای بسی خوشحالی است که همه مدیران و کارکنان فولاد هرمزگان با درک صحیح از این شرایط حساس به ویژه از ابتدای سال جاری با رکوردشکنی های پی درپی در مسسیر اهداف کلان گروه فولاد مبارکه و لبیک به راهبردهای داهیانه رهبری معظم انقلاب مجاهدت نموده اند.
‎اکنون که کشور و مردم عزیزمان به رونق اقتصادی، امید و گره گشایی فزاینده در تامین معیشت نیاز دارند و گروه فولاد مبارکه تولید 35 درصد فولاد کشور را عهده دار است، رسالت فرد فرد مدیران و کارکنان شرکت های گروه فولاد مبارکه در همه بخش ها سنگین تر و اثرگذار تر از همیشه است.
‎به یقین فولاد هرمزگان به همت والای سرمایه های انسانی خود آینده درخشان تری را در پیش رو دارد. به نوبه خود موفقیت های این شرکت را به همه کارکنان و خانوادهای معزز ایشان، ذینفعان و سایر اعضای گروه فولاد مبارکه صمیمانه تبریک می گویم و از درگاه باری تعالی برای همکاران خود در این شرکت آرزوی توفیق، سلامتی و سربلندی روزافزون دارم.
‎ محمد یاسر طیب نیا
‎مدیرعامل گروه فولاد مبارکه

طیب نیا مدیرعامل گروه فولاد مبارکه سالروز بهره برداری از شرکت فولاد هرمزگان را تبریک گفت

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه