// کد مطلب: ۱۵۱۶۰۶

رییس سازمان خصوصی سازی در مراسم رونمایی از سامانه مولد سازی:

آماده شنیدن نقدها و نظرات مردم و كارشناسان هستیم

آماده شنیدن نقدها و نظرات مردم و كارشناسان هستیم
لینک کوتاه کپی شد

معاون وزیر اقتصاد و رییس کل سازمان خصوصی سازی در نشست رونمایی از سامانه مولدسازی دارایی های دولت که با حضور خبرنگاران رسانه های کشور در وزارت اقتصاد برگزار شد، گفت: برای ارتقاء این سامانه آماده شنیدن تمام نظرات و نقدهای عموم مردم به ویژه اهل فن، کارشناسان و اهالی رسانه ها هستیم.

به گزارش شادا، قربان زاده معاون وزیر و رییس سازمان خصوصی سازی در مراسم رونمایی از سامانه مولد سازی دارایی های دولت با اشاره به حضور میلیونی مردم در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ما مسئولین باید قدردان این حضور باشیم و طبیعتا این امر مسئولیت ما را در حوزه های مختلفی که بر عهده داریم سنگین تر می کند.

معاون وزیر اقتصاد در ادامه گفت: در جلسه امروز رونمایی ازفاز اول سایت مولد سازی دارایی های دولت انجام می گیرد و مطابق با مسئولیتی که وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی محول کردند و پیگیری هایی که در این زمینه انجام شد و زحمات دبیرخانه هیات عالی مولد سازی و سایر همکاران خوشبختانه دیروز فاز اول این سامانه آماده ارایه خدمت شد.

رییس کل سازمان خصوصی سازی در ادامه سخنانش و در حضور خبرنگاران و رسانه های کشور گفت: برای ارتقاء این سامانه آماده شنیدن تمام نظرات و نقدهای عموم مردم به ویژه اهل فن، کارشناسان و اهالی رسانه ها هستیم.

وی با اشاره به اینکه تمام دیتا و اطلاعات، تحلیل ها و دیدگاه کارشناسان و مستندات و مصوبات مرتبط با این موضوع در این زمینه گردآوری شده است، افزود: هر چیزی که در این مسیر تا امروز اعلام شده و یا مصوب شده است در این سایت قابل ملاحظه و دسترسی است و به تدریج که مصوبات هیات عالی مولد سازی دارایی های دولت افزایش می یابد طبیعتا اطلاعات مرتبط با آنها نیز در این سامانه بارگذاری خواهد شد.

قربان زاده در ادامه گفت: پشتوانه این سایت، یک سایت اصلی است که فرایندها را در بین دستگاههای اجرایی در مراحل مختلف و در بخش هایی که شامل شناسایی، تشخیص مازاد، ارزش افزایی، قیمت گذاری و روش های مولد سازی است و در تعامل با سامانه سادا که سامانه مربوط به اموال و دستگاههای اجرایی است ، با یکدیگر پیوند می دهد.

رییس سازمان خصوصی سازی در پایان گفت: سایتی که امور رونمایی می شود، سایت مولد سازی دارایی های دولت است که در خروجی ها و اطلاعاتی که نهایی خواهد شد، ارایه می شود.

آماده شنیدن نقدها و نظرات مردم و كارشناسان هستیم

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه