// کد مطلب: ۱۵۱۶۱۳

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم خبر داد:

اختصاص بیش از ۱۲ هزار مترمربع زمین به حوزه بهداشت و درمان توسط سازمان منطقه آزاد قشم

اختصاص بیش از ۱۲ هزار مترمربع زمین به حوزه بهداشت و درمان توسط سازمان منطقه آزاد قشم
لینک کوتاه کپی شد

‌مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم از اختصاص بیش از ۱۲ هزار متر مریع زمین در شهر قشم به حوزه بهداشتی و درمانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، دکتر یاسر مرادی ضمن تشکر از نگاه ویژه مدیر عامل محترم منطقه آزاد قشم به زیر ساخت های بهداشت و درمان عنوان کرد: زمینی به مساحت 5000 متر مربع در راستای ساخت دانشکده پزشکی پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در ضلع جنوبی بیمارستان واگذار شده است.

وی همکاری مدیریت املاک و مستغلات منطقه آزاد را قابل تقدیر دانست و افزود : با توجه به حساس بودن جزیره و نیاز به بخش بستری روانپزشکی و همچنین بیماران نیازمند به دیالیز، زمینی به مساحت 3 هزار و پانصد متر مربع در ضلع جنوبی بیمارستان برای ساخت بخش های روانپزشکی و دیالیز به صورت مجزا اختصاص داده شد .
دکتر مرادی ادامه داد : همچنین به منظور دسترسی بیشتر ساکنین شهر قشم و ضرورت خدمات رسانی بهتر بهداشتی، درمانی و آموزشی، زمینی به مساحت 3 هزارو پانصد متر مربع برای ساخت مرکز خدمات جامع سلامت شماره دو فارابی و دانشکده بدو خدمت دانشگاه علوم پزشکی در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار گرفته است.
همچنین مدیر شبکه بهداشت و درمان قشم از اختصاص 470 متر زمین پیرامون بیمارستان پیامبر اعظم( ص ) قشم به خیرین از سوی سازمان منطقه ازاد به منظور ساخت همراه سرای بیمار خبر داد.
به گفته دکتر مرادی، این اراضی به صورت رایگان و با حفظ حاکمیت سازمان منطقه آزاد بر اراضی مذکور به منظور ارتقای سطح سلامت و بهداشت مردم نجیب قشم در اختیار شبکه بهداشت قرار گرفته است.

اختصاص بیش از ۱۲ هزار مترمربع زمین به حوزه بهداشت و درمان توسط سازمان منطقه آزاد قشم

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه