// کد مطلب: ۱۵۱۶۳۸

مدیرعامل بیمه رازی:

همراهی بیمه رازی با محیط‌بانان در قالب قرارداد نمی‌گنجد

همراهی بیمه رازی با محیط‌بانان در قالب قرارداد نمی‌گنجد
لینک کوتاه کپی شد

شرکت بیمه رازی همراهی با محیط زیست و افراد خدوم به محیط زیست همچون محیط بانان را جز وظایف اصلی خود می‌داند و این مهم در قالب قرارداد همکاری نمی‌گنجد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی ، مراسم یادبود و اهدای چک خسارت به خانواده دو شهید محیطبان استان همدان، حشمت الله ملکی و یاسین یاری با حضور دکتر علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی ، علی اکبر اصلان بیگی- معاون فنی بیمه رازی و سرهنگ جمشید محبت خانی- فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست برگزار شد.

در این مراسم که چک خسارت 20 میلیارد ریالی به خانواده این دو شهید عزیز تقدیم شد، دکتر علی جباری با تاکید بر اینکه شرکت بیمه رازی همواره در کنار سازمان محیط زیست و محیط بانان است، خاطرنشان کرد: شرکت بیمه رازی همراهی با محیط زیست و افراد خدوم به محیط زیست همچون محیط بانان را جز وظایف اصلی خود می‌داند و این مهم در قالب قرارداد همکاری نمی‌گنجد.

مدیرعامل بیمه رازی یادآور شد: محیط بانان در راستای حفظ محیط زیست و انتقال آن به نسل‌های آینده از جان خود می‌گذرند و شرکت بیمه رازی برای آرامش جان و مال محیط بانان و آرامش خاطر خانواده این عزیزان برنامه ریزی خاصی را انجام داده است.

همراهی بیمه رازی با محیط‌بانان در قالب قرارداد نمی‌گنجد

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه