// کد مطلب: ۱۵۱۶۵۷

بانک پاسارگاد/

اهدای خون، اهدای زندگی؛ به‌رسم هر ساله، پاسارگادیان خون خود را اهدا کردند

اهدای خون، اهدای زندگی؛ به‌رسم هر ساله، پاسارگادیان خون خود را اهدا کردند
لینک کوتاه کپی شد

بانکداران بانک پاسارگاد در حرکتی خیرخواهانه و با هدف توسعه فرهنگ شایسته اهدا خون، خون خود را به‌منظور تقویت سطح ذخایر خونی کشور و بهره‌مندی بیماران نیازمند به‌صورت داوطلبانه اهدا کرده و گامی مثبت در جهت یاری رساندن به هم‌نوعان خود برداشتند.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، گروه عملیات خون‌گیری سازمان انتقال خون تهران در روزهای 17 و 18بهمن‌ماه 1401 با حضور در ساختمان مرکزی این بانک، با استقبال پاسارگادیان مواجه شدند.
بانک پاسارگاد در طول سال‌های فعالیت خود همواره در انجام اقدامات خیرخواهانه پیش‌قدم بوده و این مهم تبدیل به یک فرهنگ فراگیر در بین بانکداران این بانک نیز شده است که با تکیه بر فرهنگ پاسارگادی خود، در انجام امور خیر و رسالت‌های اجتماعی حضوری پررنگ دارند.
گفتنی است فراگیری پاندمی کرونا در سال‌های اخیر مانع از اهدای خون توسط پاسارگادیان نشده و علاوه‌بر اهدای خون اقدامات خیرخواهانه و مؤثر بسیاری برای جلوگیری از شیوع ویروس و بهبود بیماران کرونایی از جمله: امکان ویزیت مجازی بیماران از طریق دستگاه تله‌ مدیسین (Telemedicine) در پایگاه‌ تشخیص سیار در شهرستان قم، اهدا کیت‌های تشخیص بیماری کووید 19 به ستاد مقابله با بیماری کرونا استان تهران، اهدا تعداد 350هزار ماسک N95 و 10هزار واحد لباس مخصوص بیماران کرونایی به بیمارستان‌های علوم پزشکی سراسر کشور و... انجام دادند.

اهدای خون، اهدای زندگی؛ به‌رسم هر ساله، پاسارگادیان خون خود را اهدا کردند

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه