// کد مطلب: ۱۵۲۲۰۳

ذوب آهن اصفهان

سرهنگ فرهمند فرمانده بسیج ذوب آهن اصفهان شد

سرهنگ فرهمند فرمانده بسیج ذوب آهن اصفهان شد
لینک کوتاه کپی شد

آیین تکریم سرهنگ مهران مختاری فرمانده سابق حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان و معارفه سرهنگ علیرضا فرهمند به عنوان فرمانده جدید این حوزه ، چهارشنبه سوم اسفند ماه با حضور مهدی کوهی مدیرعامل ، سرهنگ حسین خدامیان فرمانده سپاه ناحیه لنجان، آیت ا… رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی ، معاونین و جمعی از بسیجیان ذوب آهن اصفهان در تالار آهن این شرکت برگزار شد.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این آیین ضمن قدردانی از زحمات سرهنگ مختاری ، بر نقش بسیج و فرهنگ بسیجی در پیشبرد اهداف شرکت تاکید کرد و گفت : در شرایط کنونی ، حفظ و رشد تولید ، اهمیت بسیاری برای کشور دارد و همه ما در ذوب آهن اصفهان باید توان خود را در این جهت به کار بگیریم .
فرمانده سپاه ناحیه لنجان بر اهمیت فرهنگ مقاومت و کاربرد آن در بخش صنعت به ویژه در شرایط تحریم تاکید کرد و گفت : ایران اسلامی امروز نماد مقاومت است و این ایستادگی باعث شده ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی حفظ شود و دشمنان ناامید گردند .
آیت ا… رهبر نیز در این آیین ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ، از زحمات سرهنگ مختاری قدردانی کرد و گفت : فعالیت های بسیج ذوب آهن اصفهان همواره در مسیر دستیابی این مجتمع عظیم صنعتی به اهداف خود قرار دارد و فرهنگ بسیجی در این شرکت جاری شده است .
سرهنگ مختاری فرمانده سابق بسیج ذوب آهن در این مراسم از تعامل و همکاری مسئولین و کارکنان ذوب آهن اصفهان با بسیج قدردانی کرد و گفت : همکاری و همیاری ذوب آهن اصفهان در جهت اجرای برنامه های شجره طیبه بسیج از هر صنعتی در کشور ، بیشتر است .
سرهنگ علیرضا فرهمند فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن نیز گفت : با تمام توان تلاش می کنم تا بسیج ذوب آهن بیش از پیش در مسیر منویات مقام معظم رهبری و برنامه های ابلاغی سپاه و بسیج عمل کند و همچون بازوی مدیرعامل ذوب آهن در خدمت این مجتمع عظیم صنعتی باشد .

سرهنگ فرهمند فرمانده بسیج ذوب آهن اصفهان شد

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه