// کد مطلب: ۱۵۲۲۱۰

معاون مدیر عامل در همایش هم اندیشی کارشناسان حقوقی بیمه ایران عنوان کرد :

امور حقوقی بستر اصلی فعالیت بیمه گری است

امور حقوقی بستر اصلی فعالیت بیمه گری است
لینک کوتاه کپی شد

عبدالصمد خدامی معاون حقوقی، هماهنگی امور استان ها شعب و نمایندگی ها در همایش تخصصی هم اندیشی آموزشی روسای ادارات حقوقی و مدیران استان ها  ضمن خیر مقدم به حاضرین و قدرشناسی از خدمات کارشناسان و پیشکسوتان بیمه ایران به بخصوص در حوزه حقوقی به سبب خدمات پرزحمت آنها در این عرصه، امور حقوقی را بستر اصلی فعالیت بیمه گری ( فروش تعهد) عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران خدامی هدف از برگزاری این نشست هم اندیشی را دو موضوع توسعه فرهنگ گفتگوی شفاف به خصوص ، بیان چالش ها و آسیب شناسی مسائل حرفه‌ای و نیز ایجاد زمینه توسعه سازمان از طریق توسعه فردی کارکنان اعلام نمود و اظهار داشت : فعالیت حقوقی، کاری سخت ، قضاوتی، پیچیده و مرتبط با تجربیات شخصی و دانش ضمنی و متفاوت با امور معمول کارمندی است . بر همین اساس شان کارشناسی ازنظر من ارزشمند تر از پست و جایگاه سازمانی است.
معاون مدیر عامل در ادامه ، گسترش درک عمومی و ادبیات مشترک از حقوق بیمه در سطح شرکت را ضروری دانست و گفت: با توجه به ماهیت کار حقوقی ، پیگیری و جبران خدمات همکاران حقوقی از جمله فوق العاده حمایت قضایی و نیز امکان ایجاد پست سازمانی با ماهیت و اهمیت کار حقوقی در استان ها مورد تاکید است .
خدامی همراهی مدیران استانها و امور شعب را در این راستا خواستار شد و گفت: با توجه به واگذاری فعالیت‌های اجرایی اداره کل حقوقی به اداره کل شعب استان تهران، امور سیاست گذاری و نظارت موثر و توسعه آموزش و نیز ملموس سازی و عرضه نتایج عملکرد همکاران ادارات حقوقی، از وظایف مهم اداره کل حقوقی و امور قراردادها در آینده است.

امور حقوقی بستر اصلی فعالیت بیمه گری است

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه