// کد مطلب: ۱۵۲۲۸۸

با حضور مدیرعمل سازمان اموال تملیکی برگزار شد؛

تجلیل از 250 همیار محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

تجلیل از 250 همیار محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
لینک کوتاه کپی شد

از 250 همیار محرومیت زدایی قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه سپاه با حضور مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در مشهد مقدس تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی ، همایش تجلیل از همیاران محرومیت زدایی قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهرستان مشهد برگزار شد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دبیر این همایش گفت: این قرارگاه از سال 1395 فعالیت خود را در بخش های عمرانی، پزشکی، خرید جهیزیه و خرید نوشت افزارآغاز کرده است.

علی اکبر پور جمشیدیان افزود: در همایش امروز از 250همیارقرار گاه منطقه ای ثامن که در محرومیت زدایی مناطق محروم قدم برداشته اند قدردانی شد.

وی گفت: در اجرای این طرح ها نه فقط همیاران قرارگاه منطقه ای ثامن بلکه خیران بسیاری نیز همراه ما بوده اند.

همچنین سردار پور جمشیدیان در حاشیه این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور برای حضور در جلسه متذکر شد که با همکاری سازمان اموال تملیکی مقدار قابل توجهی از کالاهایی که در راستای محرومیت زدایی مورد نیاز محرومین بود به سپاه واگذار گردید و این همکاری کماکان ادامه دار خواهد بود و در پایان از مجموعه اموال تملیکی کل کشور به خصوص اقداماتی که در سطح استان خراسان رضوی نیز انجام شده تقدیر و تشکر کرد.

تجلیل از 250 همیار محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه