// کد مطلب: ۱۵۲۹۶۰

ایرانسل |

عیدی ایرانسل برای نوروز ۱۴۰۲ اعلام شد

عیدی ایرانسل برای نوروز ۱۴۰۲ اعلام شد
لینک کوتاه کپی شد

ایرانسل عیدی خود به مشترکانش به مناسبت نوروز ۱۴۰۲ را اعلام کرد. این عیدی، شامل بسته ترکیبی دیتا و مکالمه ایرانسلی با قیمت تخفیفی و شانس برنده شدن روزانه ۱۴ گیگابایت اینترنت هدیه برای هزار نفر است.

به گزارش روابط‌عمومی ایرانسل ، به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1402، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، می‌توانند از هدایا و تخفیف‌های ویژه‌ای که برای بزرگداشت این آیین تدارک دیده شده است، برخوردار شوند.

بسته تخفیفی نوروزی

تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل ، اولین ارائه‌دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج در ایران، می‌توانند یک بسته ترکیبی، شامل دو ساعت مکالمه ایرانسل ی (درون شبکه) و دو گیگابایت اینترنت بین‌المللی را تنها با پرداخت 8000 تومان دریافت کنند.

این بسته تخفیفی، در بازه زمانی 29 اسفند 1401 تا 13 فروردین 1402، بدون محدودیت در تعداد دفعات فعال‌سازی، در دسترس است و اعتبار آن از زمان فعال‌سازی، 14 روز خواهد بود. فعال‌سازی این بسته هدیه، با شماره‌گیری کد دستوری #1402* و یا مراجعه به بخش خرید بسته اینترنت پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، امکان‌پذیر است.

14هزار گیگ اینترنت هدیه روزانه

تمام مشترکان اینترنت همراه ایرانسل می‌توانند از 29 اسفند 1401 تا 13 فروردین 1402، با مراجعه به بخش تکان شگفت‌انگیز سوپراپلیکیشن ایرانسل‌من، شانس خود را برای دریافت بسته اینترنت هدیه 14 گیگابایتی امتحان کنند. این بسته، روزانه به 1000 نفر از مشترکان ایرانسل تعلق می‌گیرد و هر مشترک، طی بازه زمانی یاد شده، یک بار امکان دریافت آن را دارد. مهلت استفاده از این بسته هدیه، تا پایان همان روز است.

عیدی ایرانسل برای نوروز ۱۴۰۲ اعلام شد

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه