// کد مطلب: ۱۶۶۷۲۹

همستر کامبت | همستر کامبت چیست | لیست شدن همستر کامبت

معامله همستر کامبت با قیمت ۰٫۴۴ دلار در پیش‌بازار Gate.io شروع شد

معامله همستر کامبت با قیمت ۰٫۴۴ دلار در پیش‌بازار Gate.io شروع شد
لینک کوتاه کپی شد

توکن پروژه‌ی همستر کامبت در پیش‌بازار صرافی Gate.io لیست شد و حالا معامله‌گران آن را خریدوفروش می‌کنند.

به گزراش طلانیوز: همستر کامبت ، بازی تلگرامی که با بیش‌ از ۱۵۰ میلیون کاربر در کانون توجه بسیاری از ایرانی‌ها قرار گرفته است، در پیش‌بازار (Pre-Market) صرافی شناخته‌شده‌ی Gate.io لیست شد.

لیست‌شدن همستر کامبت با نماد HMSTR در پیش‌بازار Gate.io درحالی انجام می‌شود که ایردراپ رسمی توکن پروژه هنوز انجام نشده است. در واقع پیش‌بازار محیطی برای تست و معاملات فرضی روی توکن‌هایی که هنوز به بازار عرضه نشده‌اند، ارائه می‌دهد.

طبق نقشه‌ی راه رسمی همستر کامبت، توزیع توکن‌های آن ازطریق ایردراپ در ماه جولای (تیر و مرداد ۱۴۰۳) انجام خواهد شد.

 

همستر کامبت

 

پیش‌بازار صرافی‌های رمزارز برای کمک به تخمین قیمت توکن پیش‌‌ از عرضه‌ی رسمی آن و شبیه‌سازی بازار رمزارزها طراحی شده است. البته پیش‌بازار به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند با پروژه و ساختار آن بیشتر آشنا شوند و آمادگی بیشتری برای راه‌اندازی رسمی داشته باشند.

قیمت توکن همستر در پیش‌بازار صرافی Gate.io در لحظه‌ی نوشته‌شدن این مقاله ۰٫۴۴ دلار است که البته نوسانات بسیار شدیدی را تجربه می‌کند. توجه داشته باشید قیمت اعلام‌شده برای توکن، همان قیمت نهایی پس‌ از ایردراپ رسمی نخواهد بود.

چند روز قبل کوکوین اعلام کرد توکن همستر را در پیش‌بازار خود لیست می‌کند اما هنوز خبری از آغاز معاملات پیش‌بازار در صرافی مذکور نیست.

 

این مقاله حاوی توصیه‌ی اقتصادی طلانیوز نیست. خطر از‌‌دست‌‌دادن سرمایه در هر سرمایه‌گذاری‌‌‌‌ای وجود دارد و فرد باید پس از مطالعه و تحقیق، خودش تصمیم نهایی را اتخاذ کند و مسئولیت آن را بر‌‌عهده بگیرد.

 

/منبع: زومیت

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه