// کد مطلب: ۱۶۷۱۱۸

اقتصاد|ارز دیجیتال

درباره دریافت سکه های استخراج شده ارز دیجیتال بیشتر بدانیم

درباره دریافت سکه های استخراج شده ارز دیجیتال بیشتر بدانیم
لینک کوتاه کپی شد

برای دریافت سکه‌های استخراج شده، اتصال کیف پول تن کیپر با تپ سواپ ضروری است. تپ سواپ انتقال این سکه‌ها به کیف پول ارز دیجیتال شما را تسهیل می‌کند و در عین حال برای تکمیل این فرآیند پاداش‌هایی نیز ارائه می‌دهد.

به گزارش طلانیوز: برای دریافت ارز تپ سواپ لازم است کیف پول تن مثل تن کیپر را با برنامه Tap Swap پیوند دهید. در حالی که می‌توان هر کیف پول دیگری را که با TON سازگار است به تپ سواپ پیوند داد، تپ سواپ اتصال کیف پول Tonkeeper را برای عملکرد بهینه توصیه می‌کند.

در ادامه راهنمای گام به گام دانلود، راه اندازی و پیوند کیف پول تن کیپر را ببینید.

کیف پول تن کیپر چیست؟

تون کیپر کیف پول غیرقانونی پیشرو در بلاک چین TON (شبکه باز) است. Tonkeeper به کاربران اجازه می‌دهد تا Toncoin را مستقیماً از دستگاه‌های تلفن همراه خود ارسال و دریافت کنند و همچنین آن را خریداری کنند. این کیف پول همچنین کاربران را قادر می‌سازد تا محصولات مختلفی از جمله NFT را خریداری کنند.

تون کیپر یک راه حل کیف پول قوی ارائه می‌دهد که ادغام یکپارچه با برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) و استکینگ را تسهیل می‌کند. با بیش از ۲.۳ میلیون کاربر فعال ماهانه، نقش مهمی در پیشرفت DeFi در شبکه TON دارد.

این کیف پول، مسئولیت حفظ کلید مخفی یا عبارت اولیه خود را دارند. از دست دادن این کلید به معنای از دست دادن دسترسی به کیف پول و محتویات آن است.

TON یک شبکه بلاک چین منبع باز است که به دلیل هزینه‌های کم تراکنش و زمان پردازش سریع آن شناخته شده است، این شبکه توسط بنیانگذاران تلگرام راه اندازی شد و اکنون توسط بنیاد TON مدیریت می‌شود.

نات کوین

چگونه تپ سواپ را به کیف پول متصل کنیم؟

برای دانلود Tonkeeper، می‌توانید آن را مستقیماً از Play Store یا Apple App Store دانلود و نصب کنید.

به اپلیکیشن تلگرام دسترسی پیدا کنید و به ربات تپ سواپ بروید، سپس به صفحه کار بروید و Connect Wallet را انتخاب کنید.

با باز کردن پنجره جدید، پیوندی به کیف پول تن کیپر خواهید دید. اگر کیف پول از قبل نصب شده است کافیست روی connect کلیک کنید.

برای افراد بدون کیف پول موجود، گزینه ایجاد کیف پول جدید در دسترس است. از طرف دیگر، اگر از قبل کیف پول دارید، گزینه «من قبلاً کیف پول دارم» را انتخاب کنید.

به صفحه بعد بروید و گزینه (دستگاه) را فعال کنید تا شناسایی دستگاه تلفن همراه خود برای بازیابی رمز عبور آینده فعال شود.

متعاقباً ۱۲ رمز عبور (رمز = کلید) در صفحه زیر آن دریافت خواهید کرد. از این اطلاعات به صورت ایمن محافظت کنید. در تصویر ارائه شده اشاره‌ای طنزآمیز به پنهان‌سازی رمز عبور برای جلوگیری از سرقت شده است.

پس از ذخیره رمزهای عبور، موافقت با شرایط و ضوابط کیف پول ضروری است (من با شرایط خدمات موافقم). نکته قابل توجه، یکی از شرایط حیاتی درک این موضوع است که مسئولیت محافظت از رمز عبور خود بر عهده کاربر است.

پس از پذیرفتن شرایط خدمات، روی «شروع به کار» کلیک کنید.

آموزش وصل کردن کیف پول به تپ سواپ

۱. برنامه تلگرام خود را باز کنید و روی باز کردن صفحه ربات Tapswap خود کلیک کنید

۲. مطمئن شوید که کیف پول Tonkeeper را دارید تا به آن مراجعه کنید

۳. روی x۲ در سمت راست توکن Tapswap خود کلیک کنید

۴. تپ سواپ خود را به کیف پول Tonkeeper متصل کنید

سوالات متداول

۱- هدف از وصل کردن کیف پول تن کیپر به تپ سواپ چیست؟

برای دریافت سکه‌های استخراج شده، اتصال کیف پول تن کیپر با تپ سواپ ضروری است. تپ سواپ انتقال این سکه‌ها به کیف پول ارز دیجیتال شما را تسهیل می‌کند و در عین حال برای تکمیل این فرآیند پاداش‌هایی نیز ارائه می‌دهد.

۲- برای افزایش امنیت کیف پول خود چه اقداماتی را می‌توان انجام داد؟

یکی از روش‌های موثر برای افزایش امنیت کیف پول خود، تنظیم رمز عبور برای اهداف ورود است.

۳- افراد باید رمز عبور خود را در کجا ذخیره کنند؟

رمزهای عبور را می‌توان در مکان‌های مختلف مورد نظر شما ذخیره کرد. به عنوان مثال، ممکن است تصمیم بگیرید که آن‌ها را روی کاغذ بنویسید. در صورت گم شدن گوشی، می‌توانید با مراجعه به رمزهای عبور نوشته شده، تمام ارز خود را بازیابی کنید. از طرف دیگر، ذخیره رمزهای عبور در قسمت پیام‌های ذخیره شده تلگرام یکی دیگر از گزینه‌های امن است.

۴- چرا محرمانه نگه داشتن رمز عبور بسیار مهم است؟

رمزهای عبور به عنوان معادل کلید خانه شما عمل می‌کنند و به کیف پول شما دسترسی دارند. برخلاف پلتفرم‌هایی مانند فیس بوک که برای ایجاد حساب به شماره تلفن نیاز دارند، کیف پول‌ها اطلاعات ایمیل یا شماره تلفن را درخواست نمی‌کنند. بنابراین، بدون رمز عبور، دسترسی مجدد به کیف پول شما غیرممکن است.

منبع: اقتصادآنلاین

 

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه