// کد مطلب: ۱۴۸۸۳۵

خانه | مسکن | خانه تهران | مسکن تهران

با بودجه ۱ میلیارد تومان در تهران چه خانه‌ای می‌توان خرید؟ | جدول قیمت

با بودجه 1 میلیارد تومان در تهران چه خانه‌ای می‌توان خرید؟ | جدول قیمت
لینک کوتاه کپی شد

با بودجه بیش از یک میلیارد تومان در محله جوادیه تهران می‌توان خانه خرید.

به گزارش طلانیوز؛ قیمت خانه در تهران بسیار بالا رفته و توان خرید مسکن به شدت افت کرده است. خرید خانه در تهران برای بسیاری از افراد رویا شده است. اما با بودجه 1 میلیارد تومان کجای تهران می‌توان خانه خرید؟ در ادامه همراه ما باشید.

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های نقلی جنوب تهران خواهیم‌ پرداخت.

به دلیل قیمت بالای مسکن در تهران، مناطق جنوبی تهران مثل شوش، نازی‌آباد و مولوی که قیمتی متعادل‌تر در زمینه ملک دارند، مورد نظر خریداران قرار گرفته اند. یکی از انتخاب‌ها برای متقاضیان مسکن با بودجه محدود، خانه‌های نقلی موجود در این مناطق هستند.

در این گزارش به بررسی واحد های نقلی جنوب تهران پرداخته‌ایم.

واحد آپارتمانی 8 ساله در محله شوش با متراژ 42 متر و 1 اتاق خواب، ارزشی معادل 1 میلیارد و 40 میلیون تومان دارد.

همچنین آپارتمانی دیگر در محله جوادیه با متراژ 43 متر و سنی حدود 19 سال و 1 اتاق خواب در روز های گذشته معادل 1 میلیارد و 50 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

واحدی 40 متری در همین محله با توجه به تک خواب بودن و اینکه 4 سال از ساخت آن گذشته است قیمتی بالغ‌بر 1 میلیارد و 120 میلیون تومان دارد.

آپارتمانی 21 ساله با متراژ 43 متر در همین محله با توجه به اینکه این واحد تک خوابه است در روز های گذشته با قیمتی حدود 1 میلیارد تومان به فروش رسیده است.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در مناطق جنوبی تهران را دارید، آپارتمانی 20 ساله در جوادیه با متراژ 45 متر و 1 اتاق خواب را میتوانید با سرمایه‌ای بالغ‌بر 1 میلیارد و 450 میلیون تومان خریداری کنید.

برای خرید آپارتمانی در محله مولوی با سنی حدود 14 سال و متراژ 45 متر و 1 اتاق خواب به بودجه‌ای معادل 1 میلیارد و 100 میلیون تومان احتیاج دارید.

همچنین با بودجه 950 میلیون تومان نیز میتوانید واحدی 45 متری در همین محله با سن 14 سال و 1 اتاق خواب را خریداری کنید.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

منبع: اقتصاد نیوز

با بودجه 1 میلیارد تومان در تهران چه خانه‌ای می‌توان خرید؟ | جدول قیمت

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه