// کد مطلب: ۱۴۹۳۵۵

وام | وام میلیونی| شرایط گرفتن وام | انواع وام

این افراد می‌توانند وام ۱۵۰ میلیونی بگیرند | نحوه دریافت وام ۱۵۰ میلیونی

این افراد می‌توانند وام 150 میلیونی بگیرند | نحوه دریافت وام 150 میلیونی
لینک کوتاه کپی شد

اگر برای اشتغال دنبال وام هستید، باید بدانید به این افراد وام 150 میلیونی پرداخت خواهد شد.

به گزارش طلانیوز؛ وام 150 میلیونی اشتغالزایی در راه است. افراد که می‌خواهند وام اشتغالزایی بگیرند باید شرایطی نیز داشته باشند. برای دریافت وام 150 میلیونی باید مراحل زیر را طی کنید.

مرتضی فیروزآبادی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد در دیدار با اسماعیل زارعی کوشا، استاندار کردستان عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 218 هزار فرصت شغلی در کشور توسط کمیته امداد ایجاد شده است. همچنین از 28 هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته برای توانمندسازی مددجویان، تاکنون 14 هزار و 600 میلیارد تومان معادل 52 درصد، جذب شده است.

فیروزآبادی به تسهیل‌گری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغال اشاره کرد و ادامه داد: طبق ابلاغ بانک مرکزی اگر اعتبارسنجی متقاضی مناسب باشد با یک سفته تا سقف 150 میلیون تومان، تسهیلات پرداخت می‌شود و در غیر این صورت نیز یک ضامن کافی است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد تاکید کرد: بر اساس تصمیم شورای پول و اعتبار، میزان سقف تسهیلات مددجویان از 100 میلیون تومان به 150 میلیون تومان افزایش پیدا کرده که گشایش خوبی است.

فیروزآبادی، نوغان‌داری و فرش‌بافی را الگوی موفق کمیته امداد در زنجیره اشتغال دانست و اظهار کرد: تلاش کرده‌ایم با ایجاد زنجیره تولید، ایجاد نهادهای پشتیبان و در نهایت توجه به فروش محصولات در فضای مجازی و نمایشگاه‌ها، زمینه رونق مشاغل خرد را فراهم کنیم.

وی با اشاره به تحقق 50 درصدی برنامه اشتغال کمیته امداد در استان کردستان به میزان 7500 شغل، این استان را جزو پنج استان برتر در زمینه اشتغال‌زایی در سطح کشور نام برد.

ماجرای وام 200 میلیونی تهرانی‌ها چیست؟ | شرایط وام 200 میلیونی

اسماعیل زارعی کوشا، استاندار کردستان نیز در این دیدار گفت: کمیته امداد مسیر ارتقاء و بالندگی را طی کرده و در کنار حمایت از خانواده‌های تحت حمایت، در حوزه کمک به اشتغال و توانمندسازی مددجویان فعال است. وی عنوان کرد: طی یکسال گذشته بیشترین تمرکز را برای بحث اشتغال و جذب سرمایه در استان گذاشته‌ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، زارعی کوشا اضافه کرد: در کمیته امداد کارهای خوبی در زمینه اشتغال انجام شده و آمادگی داریم هر نوع برنامه و طرحی را به عنوان پایلوت در استان اجرا کنیم.

نحوه دریافت وام 150 میلیونی
وی توجه به مشاغل خرد را رویکرد کمیته امداد در اشتغال‌زایی نام برد و تصریح کرد: تلاش می‌کنیم سرمایه لازم را در اختیار نیروی آماده به کار قرار دهیم و در نهایت با وصل کردن مشاغل خرد به اقتصاد بزرگ‌تر، آن را به پایداری برسانیم.

منبع: اقتصاد24

این افراد می‌توانند وام 150 میلیونی بگیرند | نحوه دریافت وام 150 میلیونی

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه