// کد مطلب: ۱۵۰۵۳۷

منطقه ویژه اقتصادی پیام/

پروازهای مسافری داخلی و بین المللی از فرودگاه بین المللی پیام برقرار شد

لینک کوتاه کپی شد

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام از برقرار شدن پروازهای داخلی و بین المللی از مبدا این فرودگاه خبر داد.

به گزارش طلانیوز: مجتبی شمس نژاد گفت: با توجه به ظرفیت های بسیار خوبی که در بخش هوانوردی این فرودگاه وجود دارد به همین منظور رایزنی و مذاکراتی با ایرلاین ها با هدف انجام پروازهای داخلی و بین المللی صورت گرفته است.
وی اضافه کرد: با اقدامات صورت گرفته از چهاردهم دی ماه امسال پروازها به مقصدهای مشهد مقدس و نجف اشرف از مبدا فرودگاه بین المللی پیام و بالعکس برقرار خواهد شد.

شمس نژاد با بیان اینکه این پروازها به صورت هفتگی و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه انجام می شود تصریح کرد: پرواز داخلی از مبدا فرودگاه بین المللی پیام به مقصد مشهد مقدس و بالعکس از چهاردهم دی ماه هر چهارشنبه به صورت رفت و برگشت انجام می شود.

وی ادامه داد: این پرواز ساعت 18 هر چهارشنبه از مشهد مقدس در فرودگاه بین المللی پیام به زمین خواهد نشست و ساعت 19 پیام را ترک خواهد کرد.

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام خاطر نشان کرد: همچنین پروازها از مبدا فرودگاه بین المللی پیام به مقصد نجف اشرف از پانزدهم دی ماه و در روزهای پنجشنبه انجام خواهد شد.
شمس نژاد گفت: این پرواز ساعت 9 و 40 دقیقه هر پنجشنبه از مبدا نجف اشرف در فرودگاه بین المللی پیام به زمین خواهد نشست و در ساعت 11 و 15 دقیقه همان روز پیام را به سمت نجف اشرف ترک خواهد کرد.

پروازهای مسافری داخلی و بین المللی از فرودگاه بین المللی پیام برقرار شد

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه