// کد مطلب: ۱۵۸۷۰۳

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام/

دومین جلسه هم اندیشی بین خلبانان و کنترلرهای فرودگاه بین المللی پیام برگزار شد

دومین جلسه هم اندیشی بین خلبانان و کنترلرهای فرودگاه بین المللی پیام برگزار شد
لینک کوتاه کپی شد

به منظور هماهنگی هر چه بیشتر بین خلبانان و کنترلرهای مراقبت پرواز فرودگاه بین المللی پیام، دومین جلسه هم اندیشی در حوزه هوانوردی این فرودگاه برگزار شد.

به گزارش طلانیوز، جلسات هم اندیشی بین خلبانان و کنترلرهای مراقبت پرواز این فرودگاه ، هر دو ماه یک بار با حضور مهدی فراهانی مدیر کل هوانوردی فرودگاه بین المللی پیام، خلبانان شرکتهای آموزش خلبانی و کنترلرهای مراقبت پرواز فرودگاه بین‌المللی پیام در قالب کارگاه آموزشی برگزار می شود.در این نشست که تاکنون دو بار برگزار شده است، شناسایی نقاط احتمالی حادثه ساز و ارایه راهکارهایی برای برطرف کردن این نقاط در فرودگاه بین المللی پیام با هدف ارتقای سطح ایمنی پروازها مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

بر اساس این گزارش در دومین نشست هم اندیشی بین خلبانان و کنترلرهای مراقبت پرواز فرودگاه بین المللی پیام، بهبود دید بصری ابتدای باند ۱۲ فرودگاه بین المللی پیام ،ایجاد وحدت رویه در غالب ابلاغ دستورالعمل برج اطلاعات هوانوردی ، وضعیت سطوح پارکینگ و تاکسی وی فرودگاه،روشهای گزارش دهی داوطلبانه و الزامی از جمله مواردی بود که مورد  تصویب حاضرین قرار گرفت. روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه