// کد مطلب: ۱۶۱۸۱۴

ایرانسل

پخش تازه‌ترین محصول ویستامدیا با اجرای مهران مدیری

پخش تازه‌ترین محصول ویستامدیا با اجرای مهران مدیری
لینک کوتاه کپی شد

جدیدترین محصول شرکت ویستامدیا به نام «اسکار» که یک رئالیتی‌شو با اجرای مهران مدیری است، به شبکه نمایش خانگی می‌آید.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، ویستامدیا با رویکرد جدید تولید محتوا و ایجاد حلقه واسط بین توزیع‌کننده محتوا و مجموعه‌های تولید محتوا، بازوی ایرانسل در تولید محصولات ویدیویی است که به تازگی رئالیتی‌شو «اسکار» با اجرای مهران مدیری را برای ورود به شبکه نمایش خانگی آماده کرده است.

«اسکار» یک رئالیتی‌شوی چالش محور است که مهمان‌های آن از بازیگران و افراد مشهور انتخاب شده‌اند. در این برنامه، هر فرد تلاش می‌کند چالش خود را به خلاقانه‌ترین روش ممکن انجام دهد و رقابت بر سر تندیس اسکار خواهد بود. هر مهمان بر اساس نحوه انجام چالش، از مجری اصلی برنامه امتیاز دریافت می‌کند و براساس امتیازهای دریافتی، برنده تندیس اسکار مشخص می‌شود. همچنین مهمانی که کمترین امتیاز را دریافت کند، یک مسئولیت اجتماعی برعهده خواهد گرفت. در این رئالیتی‌شو، مهران مدیری، به‌عنوان کارگردان هنری و مجری اصلی برنامه و نیما شعبان‌نژاد به‌عنوان مجری دوم حضور دارد.

اسکار دومین رئالیتی‌شو پس از ارتش سری از محصولات ویستامدیا است که از دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲، به صورت اختصاصی در پلتفرم فیلیمو پخش می‌شود.

«ویستامدیا» در راستای تولید محتوای داخلی و مشارکت با برخی پلتفرم‌های داخلی به عنوان زیرمجموعه ایرانسل تعریف شده و از پروژه‌های موفق مورد حمایت ایرانسل محسوب می‌شود. این پروژه تاکنون با ۳۰ پلتفرم داخلی قرارداد بسته و به ترافیک ماهانه داخلی کمک کرده است. ساخت چند رئالیتی‌شو و داشتن استودیوی اختصاصی تولید محتوا و دوبله از دیگر فعالیت‌های ویستامدیا است که در راستای سند توسعه ایرانسل در حوزه تولید محتوا تعریف شده است.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه