// کد مطلب: ۱۶۴۱۹۲

زیسکو

دومین دوره ارزیابی روابط عمومی زیسکو برگزار شد

دومین دوره ارزیابی روابط عمومی زیسکو برگزار شد
لینک کوتاه کپی شد

در این جلسه که به مدت یک روز برگزارشد، گروه ارزیابی، فعالیت های روابط عمومی زیسکو را براساس مدل تعالی EFQM بررسی کردند.

مدیرعامل فولاد زرند ایرانیان در این جلسه، روابط عمومی را آیینه تمام نمای شرکت دانست و گفت: ایجاد همدلی میان همکاران و ارتباط موثر میان شرکت و ذی نفعان و ذی اثران برای شرکت بزرگی چون فولاد زرند ایرانیان با این عظمت و گستردگی کار سختی است که نیاز به تخصص، تجربه و تلاش دارد که خوشبختانه واحد روابط عمومی زیسکو این ویژگی ها را دارد.

دکتر سهراب نژاد افزود: با وجود عملکرد قایل قبول این واحد اما باید همیشه بخاطر داشته باشیم که تا رسیدن به قله موفقیتی که در خور شان زیسکو است، فاصله داریم و باید به صورت مستمر، نقاط قوت و نقاط قابل بهبود در کار خود را بررسی کنیم و از ناظران بیرونی برای ارزیابی دقیق کار خود بهره ببریم.

مدیرعامل زیسکو ضمن تقدیر از گروه ارزیابان گفت: حضور ارزیایان باعث دقت بیشتر در کارها و توجه بیشتر به اثربخشی فعالیت ها می شود و پذیرش ارزیابی شدن، نشانه پویایی است. دکتر روغنی، هم در این جلسه، ضمن تقدیر از دکتر سهراب نژاد به سبب موافقت و همراهی جهت حضور واحد روابط عمومی زیسکو در فرایند ارزیابی گفت: واحد روابط عمومی یکی از واحدهایی است که در پیشرفت شعار استراتژیک و اهداف شرکت نقش بسیار موثری دارد و شرکت های موفق براین امر واقف بوده و از ظرفیت های این واحد بهترین بهره را می برند. مدیر روابط عمومی زیسکو هم در پایان این جلسه ضمن تقدیر از حضور دکتر روغنی، دکتر حقیقی و دکتر جعفری، گفت: موفقیت های واحد روابط عمومی زیسکو، مرهون درایت و تجربه اقای دکتر سهراب نژاد است زیرا ایشان به دلیل تخصص و تجربه ای که دارند، جایگاه روابط عمومی را به خوبی شناخته و رهبر و همراه بسیار خوبی برای مجموعه هستند.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه