// کد مطلب: ۱۶۶۸۱۷

واریز سود | واریز سود سجام

سود سهام ۲۸۷ هزار سهامدار از طریق سجام واریز شد

سود سهام ۲۸۷ هزار سهامدار از طریق سجام واریز شد
لینک کوتاه کپی شد

تعداد ۱۴ شرکت سود جاری و مطالبات بیش از ۲۸۷ هزار سهامدار که شامل یک هزار و ۱۶۴ میلیارد تومان می شود را از طریق اطلاعات سامانه سجام به حساب سرمایه گذاران واریز کردند.

به گزارش طلانیوز: جزییات واریز سود سهامداران در هفته سوم خرداد ماه سال جاری حاکی از آن است که 14 ناشر سود جاری، سنواتی و حق تقدم 287 هزار و 111 سهامدار را که شامل یک هزار و 164 میلیارد تومان می شود به حساب سجامی سرمایه گذاران واریز کردند.

 

واریز سود جاری 11 ناشر

این گزارش می‌افزاید: در هفته سوم خرداد ماه امسال، 11 شرکت «هتل ‌بین‌المللی ‌پارسیان‌ کوثر اصفهان، سیمان‌ صوفیان، تامین ‌سرمایه‌ کیمیا، صندوق ‌س‌. املاک ‌و مستغلات ‌نیک ‌رای، اتمسفر، سیمان‌ساوه، سرمایه‌‌گذاری‌ آتیه‌ دماوند، کارت ‌اعتباری ‌ایران‌کیش‌، ‌گلدیران، تامین‌سرمایه ‌لوتوس‌ پارسیان‌ و سیمان‌ ارومیه» سود جاری 256 هزار و 459 سهامدار که شامل یک هزار و 30 میلیارد تومان می‌شود به حساب آنها در سامانه سجام واریز شد.

 

 واریز سود سنواتی 3 ناشر

گفتنی است: در این بازه زمانی، 3 ناشر« بیمه‌پاسارگاد، سرمایه‌گذاری‌لقمان‌ و سنگ‌آهن‌گهرزمین» سود سنواتی و حق تقدم 30 هزار و 652 سهامدار که شامل 133 میلیارد و 937 میلیون تومان می‌شود را توسط سپرده‌گذاری مرکزی پرداخت کردند.

 

 

/منبع: تسنیم

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه