// کد مطلب: ۱۶۶۸۴۷

جمعی از موکب داران اربعین کشور و خادمین امام حسین (ع):

مردم کاندیدای امام حسینی را انتخاب کنند

 مردم کاندیدای امام حسینی را انتخاب کنند
لینک کوتاه کپی شد

سیره امامان علی الخصوص سیره سالار شهیدان، اباعبدالله الحسین (ع) باید در رئوس مدیریتی کشور به درستی تبیین شود و مدیران ملتزم به آن شوند. در راس کشور، رئیس جمهور نیز باید امام حسینی ، شجاع، با تجربه و مدبر باشد.

سید عبدالکریم کربلایی ، خادم ایرانی ضریح امام حسین (ع)در کربلا با دعوت از خادمین و مسئولین هیئات مذهبی در حال اجماع برای اعلام حمایت از کاندیدای امام حسینی ریاست جمهوری ایران هستند که بعد از انتخاب به خادم الحسین در کشور معروف خواهد شد.

کربلایی در این خصوص گفت: من به همراه تعداد زیادی از مسئولین و خادمین موکب ها و هیئت های عزاداران آقا ابا عبدالله چندین جلسه برای بررسی کاندیداهای شرکت کننده در انتخابات ریاست جمهوری ایران عزیزمان برگزار کردیم و قصدمان ادای دین و انجام تکلیف هست و بس. بعد از معرفی و انتخاب شخص مورد نظر هیچ انتظاری به جز خدمت از ایشان نداریم که انشاءالله موجب رضایت خداوند متعال وسیدالشهداء و شادی روح شهید سلیمانی و شهید رئیسی خواهد شد.

سید کربلایی در خصوص رئیس جمهور شهید هم گفت: واقعا هنوز باور اینکه ایشان را از دست دادیم برای من سخت است. با تعاریف و کلمات نمیتوان بزرگی این مرد را بیان کرد و شاید تعریف کردن خاطرات برای بعضی ها باور پذیر نباشد، مگر می شود رئیس جمهور مملکت جواب تلفن افراد عادی را بدهد؟ اما رئیسی جواب می داد و پیگیری می کرد.

عبد الکریم کربلایی افزود: آشنایی من با شهید رئیسی به زمان انتخابات 96 بر می گردد.

سید عبد الکریم کربلایی در پایان وعده داد که تا چند روز آینده نظر مجمع خادمین امام حسین (ع) را در خصوص فرد اصلح اطلاع رسانی خواهند کرد.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه