// کد مطلب: ۱۵۴۱۴۳

بیمه سرمد

بهشتی‌نژاد: سرمد پتانسیل پیشرو بودن در بیمه‌داری دیجیتال را دارد

بهشتی‌نژاد: سرمد پتانسیل پیشرو بودن در بیمه‌داری دیجیتال را دارد
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل بیمه سرمد در مراسم معارفه سرپرست جدید مدیریت فناوری اطلاعات این شرکت گفت: شرکت بیمه سرمد پتانسیل پیشرو بودن در زمینه بیمه‌داری نوین و دیجیتال را دارد.

سید‌محمد‌مهدی بهشتی‌نژاد در مراسم معارفه سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات این شرکت که با حضور اعضای هیات مدیره و روسای ادارات و کارشناسان این مدیریت برگزار شد ، با اشاره به جایگاه و اهمیت فناوری اطلاعات در شرکت‌های بیمه اظهار داشت: در دنیای امروز حوزه فناوری اطلاعات یکی از حیاتی‌ترین نقش‌ها را ایفا می‌کند و با تامین زیرساختها و پشتیبانی از فناوری‌‌های موجود می‌توان، گام‌های رو به جلویی برداشت.

مدیرعامل بیمه سرمد ضمن قدردانی از فعالیت‌های انجام شده، افزود: خوشبختانه حوزه فناوری اطلاعات بیمه سرمد تا به امروز با برنامه‌ریزی و کار تیمی منسجم اقدامات خوبی را انجام داده است و با توجه به امضاء تفاهم نامه همکاری بیمه سرمد و صندوق توسعه فناوری‌های نوین و ظرفیت‌ استارتاپ‌ها و پلتفرم‌های نوین، می‌توانیم در عرصه بیمه‌داری نوین و الکترونیکی پیشرو باشیم.

بهشتی‌نژاد در پایان با تاکید بر لزوم به کارگیری نرم افزار نسخه‌چی، تصریح کرد: طراحی و اجرای نرم افزار نسخه‌چی یکی از مهمترین اتفاق‌های صنعت بیمه است که ضمن بروزرسانی مستمر، باید شرایط ارائه خدمات مطلوب‌تر را فراهم نماید.

در ادامه سیدمهدی احمدی، عضو هیات مدیره بیمه سرمد نیز با قدردانی از فعالیت‌های انجام شده در حوزه فناوری اطلاعات این شرکت، گفت: بیمه سرمد دوران پرفراز و نشیبی را طی کرده است و در این مقطع زمانی باید تلاش، همدلی و انسجام را در سایه برنامه‌ریزی عملیاتی و مدیریت راهبردی به کار گیریم تا به اهداف سازمانی دست یابیم.

در پایان این جلسه فرشید پوریوسفی، به عنوان سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات بیمه سرمد معرفی شد.
لازم به ذکر است؛ پوریوسفی دارای مدرک دکترای کسب و کار و مدیریت استراتژیک بوده و پیشتر در بیمه نوین،بیمه رازی و بیمه تعاون حضور داشته است. روابط عمومی بیمه سرمد

بهشتی‌نژاد: سرمد پتانسیل پیشرو بودن در بیمه‌داری دیجیتال را دارد

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه