// کد مطلب: ۱۵۴۴۸۲

بانک ملی ایران

پرداخت بیش از ۲۴۶ هزار میلیارد ریال وام ازدواج در بانک ملی ایران طی سال گذشته

پرداخت بیش از ۲۴۶ هزار میلیارد ریال وام ازدواج در بانک ملی ایران طی سال گذشته
لینک کوتاه کپی شد

بانک ملی ایران طی سال گذشته سهم عمده و نقش قابل توجهی در پرداخت وام های قرض الحسنه ازدواج به جوانان، متقاضیان و خانواده های واجد شرایط در شبکه بانکی برعهده داشته است.

از ابتدای فروردین تا پایان اسفند ماه سال 1401 وام ازدواج در بانک ملی ایران بی وقفه پرداخت شد و بر این اساس طی این مدت 177 هزار و 130 جوان ایرانی با وام ازدواج بانک ملی ایران به خانه بخت رفتند و زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

بر این اساس وام ازدواج در بانک ملی ایران طی سال 1401 در مجموع به ارزشی بالغ بر 246 هزار و 18 میلیارد ریال به متقاضیان و جوانان پرداخت شد که با احتساب تعداد فقره تسهیلات اعطایی، به طور متوسط روزانه 493 نفر وام ازدواج را دریافت کردند.

بانک ملی ایران تکالیف و وظایف محوله خود درخصوص پرداخت وام ازدواج را به طور کامل به انجام رسانده و از سیر صعودی مطلوبی برخوردار است که در این راستا بانک ملی ایران با بیشترین پرداختی وام ازدواج به عنوان بانک نخست در شبکه بانکی معرفی شده است.

همچنین این بانک در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود و همسویی با برنامه های دولت توانسته گام های موثری در تسهیل ازدواج جوانان بردارد و طی سال 1400 با پرداخت 197 هزار و 36 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج 224 هزار و 742 نفر را به خانه بخت فرستاد.

گفتنی است، بانک ملی ایران همواره یکی از محورهای فعالیت و سیاست‌های اعتباری خود را پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به منظور ترویج سنت حسنه و کمک به ازدواج جوانان قرار داده و بر همین اساس بخش قابل توجهی از تسهیلات خود را معطوف به این حوزه کرده است. روابط عمومی بانک ملی ایران

پرداخت بیش از ۲۴۶ هزار میلیارد ریال وام ازدواج در بانک ملی ایران طی سال گذشته

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه