// کد مطلب: ۱۵۴۴۸۸

جزییات طرح ارغوان بانک سینا

آیا وام ارغوانی بانک سینا برای مستاجران جذاب است؟

آیا وام ارغوانی بانک سینا برای مستاجران جذاب است؟
لینک کوتاه کپی شد

در طرح «ارغوان» بانک سینا می توانید بر اساس میانگین موجودی حساب و مدت زمان سپرده گذاری ظرف مدت ۲ ماه سرمایه خود را ۲.۵ برابر کرده و تسهیلات دریافت کنید.

در طرح ارغوان بانک سینا شما می‌توانید با ایجاد میانگین 2 تا 6 ماه تا سقف 200 میلیون تومان تسهیلات دریافت کنید. البته فرد متقاضی باید خوش حساب باشد، هیچگونه چک معوقه بانکی یا برگشتی نداشته باشد. البته گواهی اشتغال اعم از جواز کسب یا فیش حقوقی و هرچه از این دست نیز از باقی مدارکی است که فرد می‌باید آنها را در دست داشته باشد و این شرایط همچنین برای ضامن‌ها نیز برقرار است و اعتبار آنان بسته به میزان دریافتی و درآمدهای ماهانه آنها خواهد بود.

بانک سینا در قالب انواع طرح‌های مختلف، به متقاضیان واجد شرایط تسهیلات می‌پردازد. این بانک براساس ابلاغ بانک مرکزی، انواع وام‌های تکلیفی را نیز به متقاضیان واجد شرایط اعطا می‌کند.
این تسهیلات می تواند به ویژه برای مستاجران شرایط مناسبی را برای تامین افزایش شدید رهن خانه های استیجاری کمک کند و از آنجایی که نرخ تورم بر اساس پیش بینی های خوشبینانه رئیس کل بانک مرکزی حداقل در محدوده 20 تا 30 درصد خواهد بود، لذا دریافت این نوع تسهیلات نیز با نرخ های پیشنهادی و انتخابی منطقی است.
مزایای طرح ارغوان
نرخ سود تسهیلات بر اساس این طرح انتخابی بوده و بسته به میزان سپرده گذاری شما 18، 20، 22 و 23 درصد است. همچنین سقف تسهیلات برای افراد حقیقی 2 میلیارد ریال و برای صاحبان کسب وکار 5 میلیارد ریال است.
لذا با این اوصاف افرادی که امکان ایجاد میانگین حساب دارند و می‌خواهند از این طریق وام دریافت کنند، طرح «ارغوان بانک سینا» گزینه مناسبی برای آن‌ها است که متقاضیان عادی با ایجاد سپرده قرض الحسنه از وام 200 میلیون تومانی و افراد دارای پروانه کسب می توانند از وام 500 میلیون تومانی بهره مند شوند.
وام 200 میلیون تومانی طرح ارغوان بانک سینا با نرخ سود 20 درصد و مدت بازپرداخت 12 ماهه، متقاضی باید در مجموع 240 میلیون تومان بازپرداخت کند و برای درافت تسهیلات با نرخ سود 18 درصدی در مدت بازپرداخت 36 ماهه باید ماهیانه 7 میلیون و 230 هزار و 479 تومان قسط بپردازد. کل سود این مقدار وام، 60 میلیون و 297 هزار و 247 تومان و جمع مبلغ وام و سود آن 260 میلیون و 297 هزار و 247 تومان است.
هزینه‌های جانبی با توجه به نوع ضمانت متفاوت است و در صورتی که سند ملکی به عنوان ضمانت ارائه شود، وام گیرنده باید یک میلیون تومان به بانک پرداخت کند. اما اگر ضامن رسمی ارائه شود، مبلغ هزینه جانبی کاهش پیدا خواهد کرد و 100 هزار تومان خواهد بود.
در ادامه به برخی از سئوالات پر تکرار درباره این طرح اشاره می کنیم:
مدت بازپرداخت طرح ارغوان تا چه مدت افزایش می‌یابد؟
به ازای هر ماه سپرده گذاری، 6 ماه به مدت بازپرداخت اضافه می‌شود.
بازپرداخت به چه صورت‌هایی ممکن است؟
بازپرداخت فقط به صورت اقساطی است و تحت هیچ شرایطی پرداخت به صورت یک‌جا و راس مدت ممکن نیست.
آیا می‌توان تسهیلات را به شخص دیگری منتقل کرد؟
امتیاز تسهیلات طرح ارغوان به پدر، مادر، همسر، فرزندان، خواهر و برادر -با تکمیل فرم- می‌توان منتقل کرد. انتقال امتیاز به اشخاصی غیر از لیست مذکور ممنوع است.
آیا دارندگان حساب طرح ارغوان می‌توانند کارت بانکی دریافت کنند؟
بله
در ادامه برای مشاهده جداول این تسهیلات با نرخ های متفاوت و زمان های سپرده گذاری آمده اینجا را کلیلک کنید. پایگاه خبری تحلیل بازار

آیا وام ارغوانی بانک سینا برای مستاجران جذاب است؟

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه