// کد مطلب: ۱۵۴۸۹۶

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

حمایت ۲۵۰۰ میلیارد تومانی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از ۷۱ هزار طرح اشتغالزایی بنیاد برکت

حمایت ۲۵۰۰ میلیارد تومانی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از ۷۱ هزار طرح اشتغالزایی بنیاد برکت
لینک کوتاه کپی شد

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در طول ۵ سال همکاری خود با بنیاد برکت حدود ۲۵۰۰ میلیارد تومان وام به ۷۱هزار طرح اشتغالزایی مد نظر بنیاد پرداخت کرده است.

این بانک در طول سال‌های گذشته حمایت از ایجاد اشتغال خرد را به‌عنوان یکی از رویکردهای اصلی خود در پرداخت وام برگزیده است. بزرگ‌ترین بانک قرض‌الحسنه کشور در این راستا با نهادهای مختلفی از جمله معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، کمیته امداد امام خمینی(ره)، صندوق توسعه فناوری‌های نوین و… همکاری کرده است.
یکی از این نهادها که سابقه همکاری بانک با آن به 5 سال بالغ می‌شود، بنیاد برکت است. بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به‌عنوان یکی از پیشگامان تأمین مالی کسب‌وکارهای خرد نخستین بانکی است که از سال 1397 در اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی، همکاری خود را با بنیاد برکت آغاز کرده است.
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران سعی کرده در طول این سال‌ها همکاری گسترده‌ای با بنیاد برکت داشته باشد و تا حد ممکن، طرح‌های معرفی شده از سوی این بنیاد را تأمین مالی کند. این بانک در طول 5 سال همکاری خود با بنیاد برکت حدود 2500 میلیارد تومان وام به طرح‌های مد نظر بنیاد پرداخت کرده است.
مجموع طرح‌هایی که بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از آن‌ها حمایت کرده به حدود 71هزار طرح اشتغالزایی می‌رسد. طرح‌هایی که توسط بانک تأمین مالی شده، مجموعاً برای 212هزار نفر ظرفیت اشتغال ایجاد کرده که عدد قابل توجهی به شمار می‌رود.
همین موضوع باعث شد تا در جشنواره تلاش با برکت که اخیراً توسط بنیاد برکت برگزار شد، در حضور رئیس کل بانک مرکزی، از دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تقدیر شده و نشان عالی برکت به وی اعطا شود. روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

حمایت ۲۵۰۰ میلیارد تومانی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از ۷۱ هزار طرح اشتغالزایی بنیاد برکت

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه