// کد مطلب: ۱۵۵۵۵۱

بانک کشاورزی

پیام مدیر عامل بانک کشاورزی به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

پیام مدیر عامل بانک کشاورزی به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی
لینک کوتاه کپی شد

فرشید فرخ نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی در پیامی فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی و ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران گرانقدر ایشان را تسلیت گفت.

در پی متن این پیام را مشاهده می فرمایید.

«بسم رب الشهدا و الصدیقین»

واقعه عاشورا مکتبی اصیل، فلسفه ای غنی و فرهنگی نامیراست که تفحص و اندیشه در زوایای پنهان و ابعاد گسترده آن، راه و رسم راستین زندگی بر مدار آزادگی، تعهد، ایثار، رشادت، روشنگری و ایستادگی را به بلیغ ترین، رساترین و روشنگرانه ترین شیوه در اعصار تاریخ حک کرده است، تا آنان که در طلب گنج گوهر مقصودند، سعادت خویش را در مسیری دشوار اما سرشار از سربلندی، عشق، افتخار و رضایت پروردگار طی کنند.

فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران گرانقدر ایشان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال توفیق می طلبیم تا میراث دار امینی برای مکتب کربلا باشیم؛ آموزه های گهربار آن را چون معرفتی عمیق دریابیم، امر به معروف و نهی از منکر را برای اصلاح رفتار و کردار خود در میدان زندگی، سازندگی و خدمت رسانی به کار گیریم و در راه شکوفایی اقتصادی و تحکیم پایه های امنیت غذایی ایران اسلامی، با تلاش، اراده و عزمی راسخ، مجدانه گام برداریم. روابط عمومی بانک کشاورزی

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه