// کد مطلب: ۱۵۵۷۰۸

با هدف اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت؛

برای 50 هزار و 799 نوزاد در پست بانک ایران حساب افتتاح شد

برای 50 هزار و 799 نوزاد در پست بانک ایران حساب افتتاح شد
لینک کوتاه کپی شد

بر اساس مفاد پنجمین صورتجلسه قرارگاه جوانی جمعیت پست بانک ایران و گزارش معاونت سازمان و برنامه ریزی از ابتدای سال تا 5 تیرماه سال جاری برای بیش از 50 هزار و 779 نوزاد متولد شده افتتاح حساب شده و مبلغ 15میلیون ریال به صورت غیر حضوری افتتاح و کد شبای آنان به پنجره واحد ارسال شده است.

به گزارش طلانیوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بر اساس این صورتجلسه، این معاونت برای اجرای مواد 9 و 10 آیین‌نامه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، با همکاری کارگزاری بانک ملی برای نوزادانی که در پست بانک ایران افتتاح حساب کرده‌اند پس از دریافت کد بورسی و اطلاعات کامل نوزادان از درگاه پنجره واحد نسبت به خرید واحدهای سرمایه‌گذاری برای آنان اقدام شود.

همچنین با هدف توسعه و ترویج زمینه ثبت‌نام روستاییان برای استفاده از این خدمات بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌ها به باجه‌های بانکی روستایی ابلاغ شده است.

اداره کل اعتبارات بانک نیز از پرداخت تسهیلات فرزندآوری و ازدواج به 7 نفر از کارکنان شرکت زیرساخت که در سامانه مربوطه ثبت‌نام کرده بودند خبر داد.

بر اساس بند دیگری از صورتجلسه قرارگاه، اداره کل روابط عمومی با هدف فرهنگسازی، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، اسلایدهای راهنمایی دسترسی و ثبت نام مراجعین به پنجره خدمات دولت و پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در صفحه اول وب سایت بانک و شبکه‌های اجتماعی داخلی منتشر و موشن گرافیکی نیز به منظور معرفی پست بانک ایران به عنوان بانک عامل اجرای طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در شبکه‌های اجتماعی بانک پخش شده است.

بر اساس صورتجلسه قرارگاه جوانی جمعیت پست بانک ایران، اداره کل آموزش، وبینار «اهمیت حریم ارزش‌ها در خانواده و اجتماع» و دوره آموزشی « بررسی سلامت روانشناختی خانواده جوان» را در تیر و مرداد ماه سال جاری برای همکاران برگزار کرد.

 

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه