// کد مطلب: ۱۵۵۸۹۵

پست بانک ایران

افزایش تعداد کاربران اینترنت بانک پست بانک ایران به بیش از ۳ میلیون نفر

افزایش تعداد کاربران اینترنت بانک پست بانک ایران به بیش از ۳ میلیون نفر
لینک کوتاه کپی شد

بر طبق آخرین آمار منتشر شده معاونت مالی و سرمایه گذاری پست بانک ایران، تعداد کاربران اینترنت بانک پست بانک ایران منتهی به خردادماه ۱۴۰۲ به بیش از سه میلیون و ۱۲ هزار نفر رسید که نسبت به پایان سال گذشته به تعداد ۴۸۱ هزار و ۶۸۹ نفر افزایش یافته است.

 بنابر اعلام اداره کل بازاریابی و توسعه بازار و بر طبق این آمار، مدیریت شعب استان‌های سمنان، خراسان رضوی و مرکزی به ترتیب با ۱۴۲٫۱، ۱۲۷٫۹ و ۱۲۱٫۸ درصد بالاترین درصد تحقق افزایش تعداد کاربران سرویس اینترنت بانک را در خرداد ماه سال جاری نسبت به اسفند ۱۴۰۱ کسب کرده‌اند

این آمار نشان می‌دهد، استان سمنان با تحقق ۴۷٫۳۵ درصد در رتبه نخست و استان‌های خراسان رضوی و مرکزی به ترتیب با ۴۲٫۶۴ و ۴۰٫۵۹ درصد از تحقق اهداف کمی، پایش و پویش سال جاری، در جایگاه دوم و سوم افزایش تعداد کاربران سرویس اینترنت بانک قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش، تعداد کاربران سرویس اینترنت بانک استان سمنان، تا پایان خرداد ماه سال جاری نسبت به اسفندماه سال گذشته، ۱۵ هزار و ۸۰۹ نفر و در استان‌های خراسان رضوی و مرکزی نیز به ترتیب ۹۲ هزار و ۷۸۱ نفر و ۲۱ هزار و ۳۲۸ نفر افزایش داشته است.

بر اساس این آمار، در پایان خرداد ماه سال جاری تمام استان‌ها توانسته اند ۶۵ درصد از اهداف تعیین شده خود تا پایان سال برای افزایش تعداد کاربران سرویس اینترنت بانک را محقق کنند و در مجموع سه میلیون و ۱۲ هزار و ۴۹۰ نفر به کاربران این سرویس تا پایان خردادماه افزوده شده است. اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه