// کد مطلب: ۱۵۶۲۱۳

پست بانک ایران

مدیر عامل پست بانک ایران و هیات همراه به استان چهار محال و بختیاری سفر کردند

مدیر عامل پست بانک ایران و هیات همراه به استان چهار محال و بختیاری سفر کردند
لینک کوتاه کپی شد

بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران، فرهاد بهمنی عضو هیات مدیره و هیات همراه، با هدف بررسی ظرفیت سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی در مناطق کم برخوردار، نظارت بر عملکرد شعب و باجه های بانکی روستایی، دیدار با استاندار، شرکت در پنجمین رویداد به وقت شما و حضور در جلسه شورای اداری صبح امروز چهارشنبه ۲۵ مرداد ماه به استان چهار محال و بختیاری، سفر کردند.

در این سفر یک روزه، شیری به همراه علیرضا شجاعی باصری مدیر شعب استان و سید رحمان حسین‌ پور رئیس اداره کل روابط عمومی ضمن بررسی عملکرد شعبه مرکزی شهرکرد از باجه‌های بانکی روستایی هوره و دشتی نیز بازدید و پیرامون مباحث کاری و مشکلات با همکاران گفت وگو می‌کنند.

همچنین بهمنی و داود قزلباش مدیر امور شعب استان ها و بازاریابی و رسول زارعی رئیس اداره کل حراست فیزیکی از شعبه مرکزی فارسان و باجه‌های بانکی روستایی کران، گوشه، تشنیز، سرتشنیز، گشنیزجان و مجتمع فناوری اطلاعات بازدید می‌کنند.

در ادامه این سفر یک روزه، مدیرعامل بانک با غلامعلی حیدری استاندار چهارمحال و بختیاری دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، شرکت در جلسه شورای اداری به منظور ارائه گزارش و بررسی عملکرد و برنامه‌های آتی مدیریت شعب استان و آگاهی از دیدگا‌ه‌ها و نظرات مسئولان واحدهای ستادی و شعب استان و حضوردر اتاق بازرگانی استان برای امضا تفاهم نامه و شرکت در برنامه به وقت شما از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه مدیرعامل و هیات همراه، به استان چهارمحال و بختیاری است. اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه