// کد مطلب: ۱۵۶۲۸۰

مدیرعامل بانک رفاه کارگران در جمع کوهنوردان این بانک:

سازمان با کارکنان سرزنده و پویا رشد می‌کند

سازمان با کارکنان سرزنده و پویا رشد می‌کند
لینک کوتاه کپی شد

همزمان با شصت‌وسومین سالروز تاسیس بانک رفاه کارگران، مدیرعامل این بانک به همراه جمعی از مدیران عالی و کارکنان با صعود به قله ۳۹۶۳ متری توچال، پرچم پر افتخار بانک رفاه را بر فراز این قله به اهتزار درآوردند.

دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک طی سخنانی در این رویداد، با گرامیداشت شصت و سه سال خدمت‌رسانی صادقانه بانک رفاه به عموم ذی‌نفعان، خاطرنشان ساخت: سازمان با کارکنان سرزنده و پویا رشد می‌کند. بدون شک ورزشکاران علاوه بر اینکه از سلامت جسمانی برخوردار هستند، از لحاظ روح و روان نیز در آرامش و سلامت به سر می برند و این عوامل جزو مولفه های تعالی، توسعه و پیشرفت است.

دکتر للـه‌گانی تصریح کرد: همواره گفته شده که “روح سالم در جسم سالم است.”؛ به همین دلیل ضرورت دارد برنامه‌های ورزش کارمندی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و اقدامات توسعه‌ای برای این منظور در دست اقدام قرار گیرد.

وی افزود: بانک رفاه کارگران در سال‌های اخیر سعی کرده است تا به اشکال مختلف نسبت به توسعه مقوله ورزش در میان کارکنان بانک اقدام کند و جای بسی خرسندی است که در این زمینه جزو بانک‌های پیشرو در شبکه بانکی هستیم.

دکتر للـه‌گانی در پایان، اظهار داشت: بانک رفاه کارگران به داشتن سرمایه انسانی ورزشکار، جوان و دانشی افتخار می‌کند و برای پاسداشت و نگه‌داشت این سرمایه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند. روابط عمومی بانک رفاه کارگران

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه